Merhaba;

1) Google Webmaster için sorularım olacaktı. İki sitemde hem Türkçe hem de İngilizce bölümleri mevcut. Webmaster dahili bağlantılar bölümlerine girdiğim zaman Türkçe sayfalarımın tüm linklerini ve İngilizce sayfalarımın ise sadece Ana Sayfa linkini görebiliyorum. Diğer İngilizce dahili linklerim görünmüyor. Ayrıca Arama Sorguları bölümü En alakalı sayfalarda da hiç İngilizce sayfa linklerime ait arama sonuçları görünmemektedir. Arama sorguları kelimelerinde sadece Türkçe kelimelerle ilgili.

Dahili link yapımda yanlış kodlama hatam mı var yoksa nedeni bilemediğim bir sorun mu var? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

2) İkinci sorum Google’da site:siteadresimi yazınca bims sanayiiciler derneği ve spotalsat gibi alakasız linkler geliyor. Bu sorun neden kaynaklanır ve düzelmesi için ne yapmam gerekir?

3) Son sorum ise yapısal verilerle ilgili olacak. Google’dan araştırıp pek çok önerilen kod yazmama rağmen sürekli Automatically detected author name on page : Not found hatası alıyorum. Bu hatayı düzeltmek için nasıl bir kod yazmamız lazım?

İyi çalışmalar…