SEO Hocası'na Sor

Google Sıralamalarında Sorun Mu Var?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Google Sıra Değişimi 7 sene önce 972 Görüntülenme

Sitemde 2 haftalik teknoloji blogu nedir diye makale var ama Google’da teknoloji bloğu nedir yazınca son 1 haftadır bir ve ikinci sıralarda yer değiştiriyordum sürekli fakat bugün 19.sıradayım ve benden önceki siteler kelime ile alakasız şeyler çıkıyor neden ben değil de onlar yukarıda? sitem emrekidir.com.tr dun 30 dk’lık bir host sorunu yaşamıştım.

Google Sıralamalarında Sorun Mu Var? için Yanıtlar

 • admin
  Admin 16 Mayıs 2014, 06:27

  Site içi SEO konusunda sizlere bilgi vermiştim. Hosting kaynaklı olabileceğini 2 gün önce farklı bir soruda size söylemiştim.

  Harici olarak https://www.seohocasi.com/backlink-nedir/ adresindeki backlink sorgulama araçları ile hangi sayfaya ne kadar backlink almışsınız onları kontrol edin.

 • emre kidir
  Emre Kidir 15 Mayıs 2014, 19:35

  Simdi dikkat ettimde bir kelimede degil teknoloji blogu teknoloji blogu nedir psd to css WordPress eklentileri en iyi WordPress eklentileri kelimelerin hepsindede ilk 20deyken ilk100de yokum
  Sadece site adı aramalarında yerimi koruyorum neden böyle oldu?

 • admin
  Admin 15 Mayıs 2014, 19:32

  Merhabalar Emre Bey,

  Anahtar kelimede dalgalanma yaşıyor olabilirsiniz. Anahtar kelimeniz için yönlendirdiğiniz backlinklerin sayısı, kalitesi ve site içeriğindeki anahtar kelime desteği eğer siteniz ile birebir uyuşuyorsa normalde bu duruma düşmemeniz gerekiyordu.

  Site içi SEO unsurlarına https://www.seohocasi.com/seo-nedir/ adresinden ulaşabilirsiniz. Haricen backlink kontrolü yapıp sayfanıza gelen linkleri kontrol etmeniz sitenizin sağlığı açısından iyi bir rol oynayacaktır.

Cevapla

Google Sıralamalarında Sorun Mu Var? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla