SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Google Güncellemesinde Sitem Düştü Ne Yapmalıyım?

0
Kaan Ak
Kaan Ak
Google Sıralama Değişimleri 5 sene önce 918 Görüntülenme

Merhaba Facebook’da oynanan texas holdem chipi satıyoruz. Sitem 4 yıllık bir site. Chip satışı, chip satış gibi rekabet kelimelerinde hep 1. ve 2. sıradaydı son güncellemeyle sitem 2.3 sayfalara geriledi. Spam mesajı gelmedi ama bir ceza yediğimiz kesin bunun geri gelmesi maliyeti ne olur?

Google Güncellemesinde Sitem Düştü Ne Yapmalıyım? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 4 Aralık 2014, 08:33

  Merhabalar,

  Siteniz cezalı bir durumdaysa çalışma yapmak doğru olmayacaktır. Eğer filtre yada ceza durumunda olan bir siteye SEO çalışması gerçekleştirilirse filtreden çıkmakta bir o kadar zorlayıcı olacaktır.

 • kaan ak
  0
  Kaan Ak 28 Kasım 2014, 13:31

  ben şimdi açıkcası kararsızım ona göre bir yol izlemek istiyorum şimdi benim uzantısı “net” ve “com” sitelerim var bunun için sıralamadan düşen sitem için analiz mi yaptırayım net olan için, yoksa com olan sitem için direk çalışmamı yaptırayım sizce hangisi uygun olur?

 • admin
  0
  Admin 26 Kasım 2014, 20:35

  Merhabalar,

  Bu durumun bir çok nedeni olabilir. Sitenize kalitesiz bağlantı geliyor ve inorganik bir SEO:http://www.SEOhocasi.com/ çalışması söz konusu olabilir. Bunun için öncelikle sitenizin sağlığını kontrol etmek, ardından hangi sitelerden backlink geldiğini tespit edip olumsuz site içi ve site dışı çalışmalarını kontrol etmek gerekir.

  Bu konuda sizlere filtre tespit ve analiz (http://www.SEOhocasi.com/filtre-analiz-ve-tespit-islemi/) hizmetini önermekteyiz.

Cevapla

Google Güncellemesinde Sitem Düştü Ne Yapmalıyım? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla