SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Google Aramalarında Harita Olarak Çıkmak

0
Yunus
Yunus
Yerel SEO 5 sene önce 1055 Görüntülenme

Merhaba,

Google aramalarında herhangi bir firma aradığımızda sağ tarafta görsel olarak bir bildirge oluyor. Harita üzerinden firmanın adresi ve yeri görünüyor.

Biz de böyle bir şey yapmak istiyoruz ve nasıl yapabiliriz?

Google Aramalarında Harita Olarak Çıkmak için Yanıtlar

 • Gökhan Güneş
  0
  Gökhan Güneş 25 Ekim 2017, 12:10

  3 Anahtar Kelimenin 1’inde haritada birinci sıradayım. Diğer 2 kolay rakipsiz anahtar kelimede haritada dahi yokum bunun stratejisi nedir.

  site : timforklift.com // Kelimeler // Mitsubishi Forklift, Teu Forklift, Jac Forklift

 • admin
  0
  Admin 28 Mayıs 2014, 18:24

  Merhabalar,

  Bahsettiğiniz sistem Google’nin iş yerleri ve firmalar konusunda daha çabuk ve sağlıklı sonuçlar için “Google Rehber” hizmetini sunmuştur.

  Bu hizmet için Google’den firmanızın telefon numarası ve adresiyle ilgili olarak direkt çıkışlar yapabilir, organik görünümden harita görünümüne geçebilirsiniz.

  Bunun artısı olduğu kadar eksisi de vardır. Eğer aynı anahtar kelime üzerinde rekabet ettiğiniz bir firma varsa doğal görünüm içerisinden sitenizi çıkartıp rehbere ekliyor. Doğal arama sonuçlarında olan siteniz kaldırılabilir durumda olacaktır ve belli anahtar kelimeler için hareket olmayacaktır.

  Avantajı ise o anahtar kelimede Google’nin harita kısmında adresinize kadar görünecek ve ilk sayfada haritalar içerisinde siteniz sıralanacaktır.

Cevapla

Google Aramalarında Harita Olarak Çıkmak Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla