SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

FUUB TrustRank Aracındaki Değerler Nedir?

0
Mehmet
Mehmet
Diğer SEO 5 sene önce 731 Görüntülenme

Merhaba SEO hocası geçen gün sitemi analiz etmek istedim. Analiz sitesi ararken fuub analiziyle karşılaştım. Burada TrustRank analizi vardı pek anlayamadım ama deneyimsiz olduğumdan dolayı puanı verdi ve de ileriki son 1 yıl üzeri ortalama puan tablosu çıkardı bu konuyu açar mısınız? Fuub sitesinde diğer sitelerin ayrı 1 özelliğini anladım. Tarayıcıya bir isim yazarken fuub çok kolay yazılıyor ve klavyede hemen birbirine yakın buda çok iyi olmuş. Fuub çünkü ben çok iyi siteler gördüm örneğin ya ismi çok uzun yada ismi klavyenin bu ucundan diğer ucunda olup karman çorman oluyor. Aslında ben kendi sitemi kurmadan önce fuub görmüş olsaydım okeyi4 ismini klavye olarak ayarlamayı düşünürdüm. Tabi SEO ne olduğunu bilmiyordum.

FUUB TrustRank Aracındaki Değerler Nedir? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 10 Temmuz 2014, 08:27

  Merhabalar,

  Fuub.Net üzerinde paylaştığımız TrustRank hizmeti sitenizin doğruluk, faydalılık ve gerçeklik puanını gösteren bir araçtır. Bu TrustRank değeri 3 – 4 günde bir kaç defa değişmektedir. Bu değerler sitenizle ilgili olarak tüm bilgiler ve içerikler sağlanarak hedeflenmekte ve sıralanmaktadır.

  Sitenizdeki güvenilirlik bu konuda doğru orantılı bir şekilde artarsa da bu değişiklikler sitenize uygulanacaktır ve puanlamalarınız doğal olarak artacaktır.

Cevapla

FUUB TrustRank Aracındaki Değerler Nedir? Sorusunu Cevapla

FUUB TrustRank Aracındaki Değerler Nedir? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla