SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Düşmeye devam eden sitem hakkında

0
Musa Harun Güngör
Musa Harun Güngör
Google Sıralama Değişimleri 5 sene önce 474 Görüntülenme

Selamlar
18 Temmuzda düşüş yaşayan sitem için size 23 Ağustos’ta filtre tespit ve analiz yaptırmıştım. Siz de sebepleri hakkında bilgi vermiştiniz. Şu an sitem stabil bir şekilde düşmeye devam ediyor. Aslında sizin önerilerinize de uyuyorum. 2,5 k olan sitem 18 temmuzdan bu yana düşe düşe 100 tekile düştü. Ne yapabilirim. Yaptığım çalışmalar size filtre tespit ve analiz yaptırdığımdan bu yana hiç faydası olmadı mı? Ya da hangi düzeyde şu an. Sitemi bir inceleyip öneri yapabilir misiniz. Sitemin eski hitini garanti etmek üzere bir çalışmanız var mı? Varsa fiyat konusunda da bilgi almak isterim. Sitemin filtre tespit yaptırdığımdan bu yana son durumu ne sizce.
İyi çalışmalar.

Düşmeye devam eden sitem hakkında için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 4 Aralık 2014, 14:48

  Merhabalar Musa Bey;

  Filtre tespit ve analiz hizmetimizde sitenizin ceza alıp almadığı anlaşılır. Buna uygun olarak size bir rapor halinde öneriler sunulur. Eğer siteniz stabil bir şekilde düşmeye devam ediyorsa bir şeyler yanlış gidiyor demektir. Şöyle ki; backlinklerinizi incelediğimde son 1 haftada alınmış olan yaklaşık 1000 küsür backlink görmekteyim. Bu durum linklerin bir anda alınması nedeniyle faydadan çok zarar sağlayacaktır. Şu an için en önemli ve en kritik nokta bu olarak görülmektedir. Bu durum sitenizin yeniden ceza almasına bile neden olabilir.

  Bu durumda siteniz için sağlıklı ve planlı bir çalışma şekli uygulanmalıdır. Biz bu noktada “Aylık SEO Danışmanlığı” paketimiz ile çözüm sunabiliriz. Hem sitenizi, sektörünüzü ve rakiplerinizi analiz ederek size özel oluşturduğumuz çalışma planı çerçevesinde sitenize hangi çalışmaların ihtiyacı varsa o çalışmaları gerçekleştirip düzenli olarak ilerleme garantisi sunmaktayız. Aylık SEO Danışmanlığı paketimizi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.
  http://www.SEOhocasi.com/aylik-SEO-danismanligi/

  Bu çalışma uygulanırsa sitenizi eski hit düzeyinize yakın bir seviyeye çıkarabiliriz. Ancak bu 2-3 aylık bir periyotta değil biraz daha uzun bir periyotta sağlanabilir. Şuan ise bir çalışma yapılmadığı takdirde stabil olarak siteniz gerilemeye devam edecektir.

Düşmeye devam eden sitem hakkında Sorusunu Cevapla