SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

CSS Thumbnail Sprites Kurulumu

0
Coşkun
Coşkun
CSS Sprite 5 sene önce 541 Görüntülenme

CSS Thumbnail Sprites bu eklenti nasıl kuruluyor tam olarak yükledim etkinleştirdim ama bir fark yok ayarları nasıl yapılıyor eklenti sayfası ingilizce anladım kadar düzenledim ama çlışmıyor yardım lütfen

CSS Thumbnail Sprites Kurulumu için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 31 Mayıs 2014, 06:49

  Merhabalar,

  Sormuş olduğunuz eklentiye ait tüm bilgilere https://wordpress.org/plugins/css-thumbnail-sprites/ adresinden bakarak öğrenebilir, screenshoots sayfasından da kurulumu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • coşkun
  0
  Coşkun 30 Mayıs 2014, 19:49

  Hocam onu biliyorum ama ayarları nasıl onu anlamadım etkinlestirdik ama ayarlayamadık resimle bi acıklasanız tam ayarlarını çokmu şey istemiş oluruz:-)

 • admin
  0
  Admin 30 Mayıs 2014, 18:34

  Merhabalar,

  CSS Thumbnail Sprites eklentisi tam olarak görsel olarak sitenize upload ettiğiniz imaj dosyalarını sprite haline çevirir ve sprite olarak resimleri çağırır. Bu eklenti tam olarak “thumbnail” yani “öne çıkan görsel” için büyük etki ve önem kapsamaktadır.

  CSS Sprite tekniği ile bir sayfadan 5 – 10 veya daha fazla görseli birleştirerek sadece kodlar yardımıyla tek bir dosya olarak çağırma ve sunucudaki ağırlığı minimum seviyeye çekmeyi amaçlamaktadır.

Cevapla

CSS Thumbnail Sprites Kurulumu Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla