SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

SEO Sorunuzu Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Soru Sorun

CSS Thumbnail Sprites Kurulumu

0
Coşkun
Coşkun
---- 4 sene önce 37 Görüntülenme

CSS Thumbnail Sprites bu eklenti nasıl kuruluyor tam olarak yükledim etkinleştirdim ama bir fark yok ayarları nasıl yapılıyor eklenti sayfası ingilizce anladım kadar düzenledim ama çlışmıyor yardım lütfen

SEO Hocası Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

CSS Thumbnail Sprites Kurulumu için Yanıtlar

Sen De Yardımcı Ol!
 • admin
  Admin 31 Mayıs 2014, 06:49

  Merhabalar,

  Sormuş olduğunuz eklentiye ait tüm bilgilere https://wordpress.org/plugins/css-thumbnail-sprites/ adresinden bakarak öğrenebilir, screenshoots sayfasından da kurulumu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • coşkun
  Coşkun 30 Mayıs 2014, 19:49

  Hocam onu biliyorum ama ayarları nasıl onu anlamadım etkinlestirdik ama ayarlayamadık resimle bi acıklasanız tam ayarlarını çokmu şey istemiş oluruz:-)

 • admin
  Admin 30 Mayıs 2014, 18:34

  Merhabalar,

  CSS Thumbnail Sprites eklentisi tam olarak görsel olarak sitenize upload ettiğiniz imaj dosyalarını sprite haline çevirir ve sprite olarak resimleri çağırır. Bu eklenti tam olarak “thumbnail” yani “öne çıkan görsel” için büyük etki ve önem kapsamaktadır.

  CSS Sprite tekniği ile bir sayfadan 5 – 10 veya daha fazla görseli birleştirerek sadece kodlar yardımıyla tek bir dosya olarak çağırma ve sunucudaki ağırlığı minimum seviyeye çekmeyi amaçlamaktadır.

CSS Thumbnail Sprites Kurulumu Sorusunu Cevapla

SEO Hocası Instagram
SEO Hocası Instagram @seohocasi
SEO Hocası Türkiye'nin en büyük SEO Komünitesi 👍🏼
X