SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

SEO Sorunuzu Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Soru Sorun

Copy-Paste İçerik Ve Özgün İçerikler

Seyit Can Toprak
Seyit Can Toprak
---- 4 sene önce 40 Görüntülenme

Merhaba,

Adım Seyit Can bir film sitem var şu aralar çok moda oldu zaten bir çoğu gibi benim sitemde wordpress tabanlı ve uzatmadan soruma geçeyim. Siteme eklediğim bir film için konu girmem gerekiyor ve bu konuları çeşitli sitelerden alıyorum daha doğrusu almak mecburiyetinde kalıyorum buda copy-paste olduğu için büyük ihtimal ile Google’nin gözünden düşmeme sebep oluyordur. Bu konuda ne yapmalıyım ilgili film hakkında bir yazı okuyup konusunu kendim mi yazmalıyım, yoksa başka bir alternatif var mıdır?

İyi çalışmalar dilerim.

Saygılar..

SEO Hocası Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Copy-Paste İçerik Ve Özgün İçerikler için Yanıtlar

Sen De Yardımcı Ol!
  • admin
    Admin 6 Mayıs 2014, 19:12

    Merhabalar Seyit Bey,

    Kaynak olarak kullandığınız yazılarda film sitesi içeriğinde kopya ve kaynak kod gösterilmeden yapılan çıkış tamamen içeriksel olarak size fayda sağlamayacaktır. Bunun yerine filmi bir defa siz fragmandan izleyin. İzledikten sonra açıklamaları okuyun. Açıklamaları okuduktan sonra ise yapılacak işlemler bellidir.

    Kendi özetinizi çıkardığınız ve farklı içeriklerle birbirine bağladığınız sitelerde içeriklerin özgün olması ve bu konuda da makalelerin filmi desteklemesi hem ziyaretçi açısından hemde Google açısından çok daha iyi ve kaliteli bir sayfa olmasına içerik sağlayacaktır.

Copy-Paste İçerik Ve Özgün İçerikler Sorusunu Cevapla

X