SEO Hocası'na Sor

Blog Yazısı Hakkında

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Diğer SEO 2 sene önce 629 Görüntülenme

Her gün en 5 özgün içerik girmem durumunda kaç ay sonra blog yazarak iyi bir gelir elde edebilirim. teknoloji ve programlama alanından blog yazacağım her gün en az 5 içerik girme hedefim var. İlk 1 ay tüm dünyadan kendimi soyutlayarak sürekli içerik üreteceğim. sizce başarılı olabilir miyim?

Blog Yazısı Hakkında için Yanıtlar

 • Bereket Parlak
  Bereket Parlak 16 Mayıs 2018, 22:37

  Merhabalar Misafir Kullanıcı,
  Profesyonel bir blogger’da bulunan özellikleri elde ettikten sonra belirli bir çalışma düzeyinde ilerlerseniz yaklaşık 7-8 aylık bir süreçte gelir elde etmeye başlarsınız.

  Öncelikle böyle bir işe girişmeden önce tavsiyelerimden en değerlisi çok içerikten ziyade az ve blog takipçilerinde fikir uyandıracak ve yönlendirici olan blog yazıları yazmak olacaktır.

  Bunun içinde blog yazarlarını takip ederek güncel içerikler ve teknoloji yazıları hakkında fikir edinebilir ancak bu şekilde güncel kullanıcı potansiyeline sahiplik edebilirsiniz.

  Yukarıda belirttiğim süreç tamamen blog yazarlığına odaklandığınız zaman gerçekleşebilir. Bu tecrübem sizi kesinlikle yanıltmasın çünkü bir blog yazarı olarak gelir elde etmek hiçte kolay olmayacaktır.

  İyi çalışmalar dilerim.

 • Hamdi Gültekin
  Hamdi Gültekin 16 Mayıs 2018, 14:23

  Merhabalar, AdSense ya da diğer reklam modelleri üzerinden gelir elde etmeyi planlıyorsunuz sanırım. Bu durum; üretmiş olduğunuz içerik türüne, içerik kalitesine, ziyaretçi sayısına bağlı bulunmaktadır. Elde edeceğiniz gelir miktarı içinde rakam ve zaman belirmek çok güç ne yazık ki. Projeniz ile düzenli olarak ilgilenmeniz durumunda orta ve uzun vadede başarılı olacaksınızdır.

Cevapla

Blog Yazısı Hakkında Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla