SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

SEO Sorunuzu Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Soru Sorun

Bir Tanıtım Yazısında Kaç Tane Link Çıkışı Olmalıdır?

Cem
Cem
---- 3 sene önce 45 Görüntülenme

Merhaba,

Tanıtımlarda bir makaleden en fazla 3 link çıkışı yapın diyorsunuz. 3 link çıkışını hepsini ana sayfaya versek sorun olurmu yada doğrusu nedir? Söylerseniz sevinirim…

SEO Hocası Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Bir Tanıtım Yazısında Kaç Tane Link Çıkışı Olmalıdır? için Yanıtlar

Sen De Yardımcı Ol!
  • admin
    Admin 22 Ekim 2014, 09:31

    Merhabalar,

    Ana sayfa için alınacak tanıtım yazısında hedefiniz ana sayfa olacağı için 3 adet kelimeden ana sayfaya link çıkışı yapmak doğru olmayacaktır. Tanıtım yazısında mantık olarak siteniz ve anahtar kelime hedefi olan sayfa veya kategorilerinizle ilgili detaylandırılmış bilgilerin yer alması makalenin zenginliğini de belirtmektedir. Eğer sadece ana sayfayla ilgili bir tanıtım yazısı paylaşımı söz konusu olacaksa tanıtım yazısı başlığının site adını geçirmesi, 1 adet ana sayfanızda hedeflediğiniz anahtar kelimeyi link çıkışı olması ve son olarak site sonunda URL adresiyle yönlendirme yapılması çok doğru bir içerik olacaktır.

    Doğru makale konusunda da sitenizin ana sayfası, 2 adet farklı sayfa yada kategori sayfalarına ait bilgi ve yönlendirmeleri bir makale içerisinde doğru açıklama ve içeriklerle de yapar, aynı makaleyi konu başlıklarıyla da bölüştürme yaparsanız siteniz için doğru bir SEO etkisi ve okuyucular tarafından doğru bilgi oluşturacaktır.

Bir Tanıtım Yazısında Kaç Tane Link Çıkışı Olmalıdır? Sorusunu Cevapla

SEO Hocası Instagram
SEO Hocası Instagram @seohocasi
SEO Hocası Türkiye'nin en büyük SEO Komünitesi 👍🏼
X