SEO Hocası'na Sor

Backlinkleri 301 ile Yönlendirmek

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
301 6 sene önce 868 Görüntülenme

merhaba kolay gelsin , bir şey danışmak isterim ben siteme aldığım backlinkler, misal ahmet.com a 40 siteden backlink aldım ve ahmet.com’u 301 olarak ve google dan ahmet3435.com a yönlendirdim. ahmet.com dan kalan backlinklerim otomatik yeni domaine geçecekmi, veyahut ahmet.com dan kalan backlinkleri yeni domainemi aktarsam? kolaylıklar diliyorum.

Backlinkleri 301 ile Yönlendirmek için Yanıtlar

 • admin
  Admin 16 Nisan 2014, 11:32

  Merhabalar Yusuf Bey.

  Backlink taşıma işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken bir kaç konu vardır. Sitenin taşındığına dair Google’ı bilgilendirmeniz gerekir, yeni adresiniz ile ilgili 301 yönlendirmeleri yapmanız gerekir ve yeni aldığınız domain adresindeki sayfalara özel çalışma yapılmışsa bu çalışmalar için de özellikle .htaccess üzerinden belirtmeniz gerekir.

  Eğer hem kategori bazlı hemde ana sayfa hedef alınarak yapılan çalışmalarda tüm bağlantılar verdiğiniz 301 ile aynı bağlantıya giderse siteniz için sorun olacaktır. Bu zor durumda kalmamanız için backlink aldığınız tüm sayfalara ayrı ayrı olarak yönlendirme yapmanız gerekmektedir.

  Ayrıca bu yazımızı okuyarak istediğiniz bilgilere ekstra olarak bilgi alabilirsiniz: http://www.SEOhocasi.com/site-tasima-ve-SEO/

  Teşekkürler.

Cevapla

Backlinkleri 301 ile Yönlendirmek Sorusunu Cevapla

Backlinkleri 301 ile Yönlendirmek ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla