SEO Hocası'na Sor

Aynı Makaleyi Her Sayfada Kullanmak Ne Kadar Yararlı Olabilir?

Karadenizpark
Karadenizpark
Duplicate Kontrolü 3 sene önce 838 Görüntülenme

Bir makale düşünün ve tüm sayfalarda bu i̇çeri̇ği̇ kullandiniz özellikle i̇lçe ve i̇l şekli̇yle örneği̇n : /kombi-servisi-bostanci/ bir örnek daha /kombi-servisi-kadikoy/ bu sayfaların tamamında aynı içerik var. genelinin başlığı değişmiş oluyor genel olarak ilgili ilçeye göre. özetle bunu bir çok web sitesi sahiplerinin kullandığını gördüm. şayet bu çalışma bana normal gelmiyor ve faydasının da olmadığını düşünüyorum. ancak bu siteler gayet performanslı ve üst sıralarda yer alıyor? nasıl bir strateji izlemeli uzman arkadaşlar?

Aynı Makaleyi Her Sayfada Kullanmak Ne Kadar Yararlı Olabilir? için Yanıtlar

  • Mustafa Durna
    Mustafa Durna 2 Ocak 2018, 17:42

    Merhaba,
    Sayfalarda ki içerikler aynı olduğu sürece Google tarafından kopya içerik işlemi görür. Google algoritması kopya içerik kullanımı konusunda çok hassas davranmakta, bu sebeple sitenizde ki sayfaların bir birinden farklı ve anahtar kelime uyumlu olarak güncel olmasını sağlayınız. Belirtmiş olduğunuz perfonması yüksek siteler bir zamandan sonra Filtre dediğimiz Google cezalarına maruz kalacaklar.
    Bu sebeple asla kopya içerik kullanmayınız ve bu metini okumanızı tavsiye ederim. https://www.seohocasi.com/kopya-icerik-seo-iliskisi/

Cevapla

Aynı Makaleyi Her Sayfada Kullanmak Ne Kadar Yararlı Olabilir? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla