SEO Hocası'na Sor

Aynı Makaleyi Farklı Yerde Kullanmak

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Alakalı İçerik Kontrolü 2 sene önce 544 Görüntülenme

Merhabalar bir konu hakkında takıldım kaldım nasıl nasıl yaparım yardımları bekliyorum
Örneğin ; istanbul nakliye, İstanbul kadiköy nakliye, kadiköy nakliye, nakliye kadiköy, gibi aynı site içinde farklı sayfalarda makaleyi nasıl kullanmalıyım?

Aynı Makaleyi Farklı Yerde Kullanmak için Yanıtlar

 • Mustafa DURNA
  Mustafa Durna 14 Ağustos 2018, 14:29

  Merhabalar, hedeflediğiniz kelimelerin rekabeti çok yüksek bunun için rakiplerinizi inceleyip bir adım öne geçmek için kaliteli ve aranma hacmi yüksek kelimeler tercih etmeniz gerekiyor.

  Her sayfanın içerisinde yer alan makale bir birinden farklı olması gerekiyor. Kesinlikle kopya veya benzeri yazıları tercih etmeniz siteniz aksi halde ceza etkisinde kalabilir.

  Makaleyi ortalama 800 – 1000 kelime arasında oluşturun makale içerisinde anahtar kelime yoğunluğunu %1-3 arasında olmalıdır. 3 veya 4 paragraf eşliğinde başlıklara ayırınız ve benzeri kelimeler kullanımına özen gösteriniz. Bunun yanı sıra makaleyi görsel veya video ile süslemeniz kullanıcıların dikkatini çekebilir ve etkileşim oranında artış sağlar.

  İçerik optimizasyon stratejileri hakkında daha detaylı bilgiye blog yazımızdan ulaşabilirsiniz. https://www.seohocasi.com/icerik-optimizasyon-stratejileri/

Cevapla

Aynı Makaleyi Farklı Yerde Kullanmak Sorusunu Cevapla

Aynı Makaleyi Farklı Yerde Kullanmak ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla