Merhaba;
Emeğe ve azim neticesinde oluşan başarılara sonsuz saygım var. Severek ve gözlemleyerek çalışmalarınızı takip ediyorum. (bunu belirtmeden geçemedim)

Sorun şu ki;
Adresini belirtmiş olduğum PR 3 olan blogum önceleri günlük 25 bin sayfa görüntülemelerden (2012-2013), şu anda günde 100-200 sayfa görüntülemeye kadar düşmüş durumda. SEO kaynaklarını elimden gelen en büyük enerjiyle takip ediyor ve belirtilenleri bilgim dahilinde uygulamaya çalışıyorum. Hissiyatım şudur ki : “zemini balçık olan bir bölgeye bina dikmeye çalışmak” gibi bir durumdayım. Bir yerlerde bariz bir hata var ve ben bir türlü düzeltemiyorum. Bu hatayı düzeltsem bile neticesinin ne zaman alınmaya başlanacağı konusunda hiçbir fikrim yok.Büyük ihtimalle yeni google algoritmalarına baya yabancı kaldım sanırsam.

Sorularımı maddelemek gerekirse :
1. Büyük bir düşüş yaşadım. Google’da hala indexli olan bir sürü linkim var. Banlanma durumu söz konusu mudur?
2. Meta etiketleri konusunda emin değilim gereksiz etiketler mi kullanıyorum?
3.Domain şahsıma ait fakat blogger kullanıcısıyım. Bir host hizmeti satın alıp sil baştan yapmak istiyorum. PR de değişim olur mu? Eski linklerimin 404 vermemesi için ne yapabilirim? (yaklaşık 600 post var)
4.Alexa backlinkim 60 civarı gözüküyor ve sıralamam da iyi denecek seviyede. Google backlinkim nasıl 0 olarak gözüküyor?
5. Host hizmeti konusunda olumlu bir cevap veriyorsanız (özel olarak soruyorum) sizce hangi firmadan host hizmeti almalıyım? (wordpress kurulacak)
6. içerik konusunda kendime güvenirim. Bu bağlamda bana verebileceğiniz ekstra tavsiyeler var mıdır?
7. Tüm kalbimle istememe rağmen neden hala mobil uygulamalarınız yok? 🙂
8. Böyle harika bir hizmeti sunacak yürek ve yüksek enerjiyi nereden elde ediyorsunuz? (TEŞEKKÜRLER)