SEO Hocası'na Sor

Ayakkabı E-Ticaret

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Genel SEO 5 sene önce 602 Görüntülenme

Merhabalar,

Bayan ayakkabı satışı için site kurup perakende satış yapacağım. Ayakkabı sektöründe yeniyim ve özgün içerik konusunda gireceğim içerik çok kısıtlı bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim?

Ürün özelliklerinde stok kodu, rengi, topuk ve platfom yüksekliğinden başka girebileceğim özellik yok ürün detayı çok kısa olacak.

Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi Çalışmalar
Yunus AKBAYIR

Ayakkabı E-Ticaret için Yanıtlar

 • admin
  Admin 22 Haziran 2015, 06:56

  Merhaba Yunus Bey,

  E-ticaret sitelerinin en büyük sorunu çok fazla içerik girilememesidir. Fakat farklı bir kaç yöntemle bu sorunun da üstesinden gelinebilir.

  Öncelikle ürün açıklamalarını her ürüne özel olarak özgün bir şekilde girmelisiniz.

  E-ticaret siteniz için blog sayfası açabilir ve düzenli olarak yazılarınızı buradan girebilirsiniz. Ürün tanıtımlarını ve kampanyaları aktif olarak girerseniz hem ziyaretçilerinize bilgi akışı sağlarsınız hem de sitenizin güncelliğini korumuş olursunuz.

  Önemli olan diğer bir konu ise yorum sistemidir. Ürünlerinize yapılacak olan yorumlar sitenize gelen ziyaretçiler için ön bilgi oluşturarak ürünler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır. Ziyaretçi yorumlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini de bu noktada arttırabilirsiniz.

  Daha detaylı bilgi için https://www.webtures.com/tr/blog/e-ticaret-siteleri-icin-olmazsa-olmaz-3-SEO-taktigi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

Ayakkabı E-Ticaret Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla