SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

APK İndirme Sitesi İçin Keywords Seçimi

0
Emre Kidir
Emre Kidir
Meta Keywords 5 sene önce 629 Görüntülenme

APK sitesi için nasıl bir SEO yapılmalıdır? Site henüz 2 günlük, backlink mi almalıyım nerelerde reklam vermeliyim kısaca ileride tanınır bir APK sitesi olusturmak istiyorum ve tabi iyi bir para kazanmak istiyorum. Nasıl en çok parayı kazanabilirim?

APK İndirme Sitesi İçin Keywords Seçimi için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 5 Mayıs 2014, 07:53

  Merhabalar Emre Bey,

  APK indirme anahtar kelimesiyle ilgili geleceğe yatırım yapacak bir çalışma istiyor ve bu konuda neler yapabileceğinizi göstermek istiyorsanız bu konuda daha çok sabırlı olmalı ve geleceğe yatırım yapacak işler ve işlemler yapmalısınız. Bunların en başında özgün içerik gelmektedir. Devamında ise kullandığınız APK dosyalarının Google Android orijinal sitesinden indirilmesi ve bağlantı doğallığının olması gerekmektedir.

  Doğallık üzerine ve okuyucuların sıkılmayacağı içeriklerle ve doğru bilgilerle donatabileceğiniz bir web sitesi her zaman çok daha iyi, kaliteli ve tercih edilebilir bir yapıya ve içeriğe sahip olmaktadır.

  Konuyla ilgili olarak yeni sitelerde SEO başlangıcı konulu http://www.SEOhocasi.com/yeni-sitelerde-SEO-baslangici/ adresindeki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

  Ayrıca geleceğe dönük büyük yatırımlar yapmak istiyorsanız http://www.SEOhocasi.com/yeni-sitelerde-SEO-planlamasi/ adresindeki makalemizi de okumanızı kesinlikle öneririz.

  İyi günler…

Cevapla

APK İndirme Sitesi İçin Keywords Seçimi Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla