SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

SEO Sorunuzu Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Soru Sorun

APK İndirme Sitesi İçin Keywords Seçimi

Emre Kidir
Emre Kidir
---- 4 sene önce 67 Görüntülenme

APK sitesi için nasıl bir SEO yapılmalıdır? Site henüz 2 günlük, backlink mi almalıyım nerelerde reklam vermeliyim kısaca ileride tanınır bir APK sitesi olusturmak istiyorum ve tabi iyi bir para kazanmak istiyorum. Nasıl en çok parayı kazanabilirim?

SEO Hocası Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

APK İndirme Sitesi İçin Keywords Seçimi için Yanıtlar

Sen De Yardımcı Ol!
 • admin
  Admin 5 Mayıs 2014, 07:53

  Merhabalar Emre Bey,

  APK indirme anahtar kelimesiyle ilgili geleceğe yatırım yapacak bir çalışma istiyor ve bu konuda neler yapabileceğinizi göstermek istiyorsanız bu konuda daha çok sabırlı olmalı ve geleceğe yatırım yapacak işler ve işlemler yapmalısınız. Bunların en başında özgün içerik gelmektedir. Devamında ise kullandığınız APK dosyalarının Google Android orijinal sitesinden indirilmesi ve bağlantı doğallığının olması gerekmektedir.

  Doğallık üzerine ve okuyucuların sıkılmayacağı içeriklerle ve doğru bilgilerle donatabileceğiniz bir web sitesi her zaman çok daha iyi, kaliteli ve tercih edilebilir bir yapıya ve içeriğe sahip olmaktadır.

  Konuyla ilgili olarak yeni sitelerde SEO başlangıcı konulu http://www.SEOhocasi.com/yeni-sitelerde-SEO-baslangici/ adresindeki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

  Ayrıca geleceğe dönük büyük yatırımlar yapmak istiyorsanız http://www.SEOhocasi.com/yeni-sitelerde-SEO-planlamasi/ adresindeki makalemizi de okumanızı kesinlikle öneririz.

  İyi günler…

APK İndirme Sitesi İçin Keywords Seçimi Sorusunu Cevapla

X