SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Anahtar Kelimeleri Birleştirmek

0
Inan Akmugan
Inan Akmugan
Meta Keywords 5 sene önce 538 Görüntülenme

Merhabalar, Google AdWords anahtar kelime aracını kullandığım zaman anahtar kelimem olan film izle’nin ikamelerinin online film izle, hd film izle, direk film izle olduğunu görüyorum. Sitemin description’ında ikamelerdende kullanmak istiyorum. Birleştirip örneğin online hd film izle gibi bir ifade kullanmam doğru olur mu? Ayrı ayrı kullanırsam asıl anahtar kelimem film izle’yi 3-4 kez tekrarlamış olacağım buda keyword density açısından iyi olmayacak. Cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Anahtar Kelimeleri Birleştirmek için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 23 Ekim 2014, 20:28

  Merhabalar,

  Sitenizde aynı varyasyonları sadece tek sayfa içerisine yüklemek kesinlikle doğru olmayacaktır. Farklı sayfalara bu anahtar kelimeleri bölerek pay edebilir, sitenizdeki çalışmaları daha da detaylandırabilirsiniz. Anahtar kelime / içerik oranlarına dikkat etmeniz güzel bir SEO unsurudur lakin birden fazla anahtar kelimeyle tek bir sayfada yer vermek kesinlikle doğru olmayacaktır.

  Bunun yerine her bir anahtar kelime için farklı sayfa açabilir ve SEO:http://www.SEOhocasi.com/ çalışmalarını ayrıca gerçekleştirebilirsiniz…

Anahtar Kelimeleri Birleştirmek Sorusunu Cevapla