SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Anahtar Kelime Aranması Çok Düşük ve Bulamıyorum Ne Yapmalıyım?

0
Mert Kaan KayabaŞi
Mert Kaan KayabaŞi
Diğer SEO 5 sene önce 641 Görüntülenme

Merhabalar,

Anahtar kelime bulmakta zorlanıyorum, adwords.google.com sitesinde aklıma gelen kelimeleri yazıyorum genel itibari ile aranma çok düşük 1000 altında SEO uyumlu makale yazabilmek için anahtar kelimeler geçmesini söylediniz. Sektör mimari ve 3d sektörüdür. Sorularla SEO kitabınızda ki aranmaya göre hit durumu hesabınızda 3-5 ziyaretçi için masraf etmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Bu gibi durumlarda ne yapmamız gerekir.

Anahtar Kelime Aranması Çok Düşük ve Bulamıyorum Ne Yapmalıyım? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 9 Mart 2015, 23:10

  Merhabalar,

  Makale konusunda öneriler için ziyaretçilerin sitenize hangi anahtar kelimelerle geldiğini tespit edebilir ve bunlar üzerine bir kurgulama yapabilirsiniz ayrıca diğer bir sonuç olarak rakiplerinizi kontrol edebilir ve hangi sayfalarda içerik oluşturduğunuzu tespit edebilirsiniz. Sektörünüz detaylı bir ağa sahipse ve gün geçtikçe de artıyorsa belli sezon aralıklarında yada araştırmalarda aranma hacmi küçük olsa da bu tür makalelere yer vermenizi tavsiye etmekteyiz.

  Sektörünüzde ziyaretçilerinize veya satış hedefli olarak müşterilerinize vereceğiniz bilgiler sitenizin her zaman daha iyi pozisyonlarda olacağının ve marka bilinirliğinin artacağının göstergesi olacaktır.

Cevapla

Anahtar Kelime Aranması Çok Düşük ve Bulamıyorum Ne Yapmalıyım? Sorusunu Cevapla

Anahtar Kelime Aranması Çok Düşük ve Bulamıyorum Ne Yapmalıyım? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla