SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Alexa Preimum Üyelik Hakkında

0
Emrah Polat
Emrah Polat
Alexa 5 sene önce 916 Görüntülenme

Merhaba alexa’da rakip sitelerin ”Top Keywords from Search Engines” kısmını inceliyorum. Ama premium üye olmadığım için bana 5 tane keyword gösteriyor. Upgrade to View dediğim zaman birçok üyelik tipi açıyor. Benim istediğim sadece Top Keywords from Search Engines kısmını detaylıca inceleyebilmek bunun için hangi üyelik tipini seçmeliyim alım yaparken?

Burada ki basic paket işimi görür mü yoksa hangi paketi almalıyım?

Alexa Preimum Üyelik Hakkında için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 8 Temmuz 2014, 12:29

  Merhabalar,

  Rakiplerinizin aldığı hitleri SEO araçları ve backlink sorgulama araçlarından analiz ederek görebilirsiniz. Bu hizmeti SearchMetrics, MajesticSEO ve Ahrefs siteleri de sağlamaktadır.

 • Emrah Polat
  0
  Emrah Polat 8 Temmuz 2014, 12:26

  soru gönderdim ama gitmedi sanırım tekrar sormak istiyorum. Alexa bu verileri googlenin hangi uygulamasından çekiyor? Google’ye search insigts olarak yazdığımda google/trends karşımıza çıkıyor orada da rakip sitelerin aldığı hitler görünmüyor. Sadece arama trendleri görünüyor?

 • admin
  0
  Admin 7 Temmuz 2014, 07:57

  Merhabalar,

  Alexa’nın verdiği bu değerleri search insigts olarak Google’de de sağlamaktadır. Rakip sitelerin incelenmesi, anahtar kelime hacimlerinin konusunda araştırma yapabilir ve en yakın rakiplerinizi inceleyerek anahtar kelime hacimleriyle ilgili olarak betimleyici olmak daha mantıklı olacaktır.

  Araştırmalarınıza dahil olmasını istediğiniz “Top Keywords from Search Engines” kısmıyla ilgili olarak paketin size sunduğu özellikleri ve ayrıcalıkları detaylı olarak incelemelisiniz. Bu konuda “kategorisel” olarak detaylandırma yaptığı için kategorilere yönelik verdiği hizmetleri araştırabilirsiniz.

Cevapla

Alexa Preimum Üyelik Hakkında Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla