SEO Hocası'na Sor

4 Aylık SEO Paketinizin Küçültülmesi ya da Esnekliği

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Diğer SEO 6 sene önce 807 Görüntülenme

Merhaba,

4 aylık SEO paketiniz ile ilgileniyoruz ancak net bir karar da veremedik.

Derdimiz bütçeyi küçültmek ya da süreyi kısaltmak değil, ancak e-mail uzantımdan sitemizi (blog) incelerseniz paketin ilk aşamalarındaki birçok noktanın ötesinde olduğumuzu düşünüyoruz. Bunun için nasıl bir esneklik sağlanabilir?

4 Aylık SEO Paketinizin Küçültülmesi ya da Esnekliği için Yanıtlar

 • admin
  Admin 7 Mayıs 2014, 19:08

  Merhabalar Taflan Bey,

  4 Aylık SEO Paketi içeriğinde daha önce tarafınızdan yapılan işlemlerin güncelliği yada çalışma şekli bizim sistemimize uygun değildir. 4 Aylık SEO Paketinin amacı 4 ay boyunca istikrarlı bir çalışma yapılıp sitenizin anahtar kelimesinde ilerleme ve yükselme sağlayacak, devamında ise daha üst bir paketle anahtar kelime rekabetinin artması sağlanacaktır.

  4 Aylık SEO paketini çok yüksek rekabet içeren anahtar kelimelerinde tavsiye etmemekteyiz. Bilhassa yeni açılan, hem sosyal anlamda hemde marka bilinirliği adına yoğun çalışmalar entegre edilen, smartbacklink içerisindeki tüm yapılan çalışmaların bir pakete toplanıp çok uygun, üstelik 4 aylık bir süre içinde uygun bir fiyata yerleştirilmiş halidir.

  Bu çalışma için bir esneklik yapmak sitenizde anahtar kelime rekabeti konusunda düzensiz çalışmak anlamına gelmektedir. Amacımız ise bu düzensiz çalışmayı ortadan kaldırıp Google gözünde “ilgi duyulan ve düzenli çalışma yapılan” bir sistem halinde olmasıdır.

Cevapla

4 Aylık SEO Paketinizin Küçültülmesi ya da Esnekliği Sorusunu Cevapla

4 Aylık SEO Paketinizin Küçültülmesi ya da Esnekliği ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla