Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'https://www.seohocasi.com/app/facebook/?yazi=301+Y%C3%B6nlendirme+Sonras%C4%B1+Backlink+%C3%87al%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1' not found or invalid function name in /home/seohocas/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

301 Yönlendirme Sonrası Backlink Çalışması

0
Hamdi Yenerli
Hamdi Yenerli
301 3 sene önce 430 Görüntülenme

Merhaba sitemi 301 yönlendirme ile yeni açtığım bir domaine birebir yönlendirdim aklıma takılan soru ise şu yeni backlinklerimi yeni açtığım domaine mi almalıyım yoksa eski yönlendirilmiş domainemi ? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. 301 aktif olarak 2 hafta oldu yönleneli ve googlede baya 3 sıra gerileme yaşadım yanlış bir şey yapmak istemiyorum bu yüzden siz uzmanlardan bilgi almak istedim. Yeni açtığım site domainide yeni yani bu backlink almamda bir zarar oluşturur mu sitenin içeriği eski siteyle aynı.

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

301 Yönlendirme Sonrası Backlink Çalışması için Yanıtlar

  • Özgür Aksoy
    0
    özgür Aksoy 17 Ekim 2015, 11:50

    Merhaba Hamdi Bey,

    301 yönlendirme sonrası alacağınız güncel backlinkleri yeni oluşturduğunuz siteye almanız gerekir. Çünkü alınan backlinklerin etkili olabilmesi için aktif olan bir siteye yönlenmesi gerekir. 301 yönlendirme sonrası gerileme yaşamanız çok normaldir. Burada bir geçiş süreci olacak ve bu dalgalanma süreci yaklaşık 2-3 hafta kadar zaman alabilir. Sitenizin hızlı toparlanabilmesi adına sürekli olarak güncel içerikleriniz artırınız ve sosyal medya oldukça aktif kullanınız.

301 Yönlendirme Sonrası Backlink Çalışması Sorusunu Cevapla

INSTAGRAM
add Takip Et