SEO Hocası'na Sor

3 üncü sıradan neden gerilere bir müddet sonra gerileme oluyor

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Sandbox 6 sene önce 728 Görüntülenme

Merhaba benim yerel bir Kuaför sitem var . Anahtar kelimem İzmir Tesettür Kuaför .Çok tan beri 3. Sayfadaydı ben site başlığında değişiklik yaptım yani optimizasyon yaptım İzmir Tesettür kuaför kelimesi üzerine çalışma yapıp site Haritasını güncellerim ve sonra sitem 1. Sayfa 3 üncü sıraya geldi sonra site 2 gün 3. Ūncü Sırada kaldıktansonra düşmeye başladı şu an 6 ıncı Sırada 2 gündür orda peki bu Düşüş neden olur sizce ? Ben İzmir Tesettür kuaförde 1 inci sıraya çıkmak istiyorum nasıl bir çalışma yapmam gerek

2- ben sadece ana sayfa olarak sıralamalarda çıkıyorum peki diğer sayfalarım Dada çıkmak için yüksek sıralarda ne yapmalıyım
Çok teşekkürler

3 üncü sıradan neden gerilere bir müddet sonra gerileme oluyor için Yanıtlar

 • admin
  Admin 22 Aralık 2014, 12:34

  Merhaba,

  Olumlu ve doğru yönde yapılan site içi optimizasyonlar sitenizi belirli bir seviye kadar yükseltir. Ancak ilk sayfadaki rekabet diğer sayfalara göre daha yüksek olduğundan dolayı sadece site içi optimizasyon yeterli olmayacaktır. Site dışı SEO çalışmaları da gerçekleştirerek sitenizin orada kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü ilk sayfadaki siteler geriye düşmemek adına sürekli olarak SEO çalışmaları gerçekleştirmek zorunda SEO çalışmaları durduğu anda bir süre sonra rakipleriniz SEO çalışmalarına devam ettiği için siteniz gerileme yaşayacaktır.

  1- Sırada çıkmak için çok kaliteli ve profesyonel bir SEO çalışması yapılması gerekiyor. Siteniz için kaliteli backlinkler temin ederek sitenizin yükselmesini sağlayabilirsiniz. Backlink alırken backlinklerin türlerine ve kalitelerine dikkat ediniz.

  2- Alt sayfalarınızın sıralamada çıkması için ilk etapta site içi optimizasyon yaparak alt sayfaları uygun hale getirmeniz gerekiyor sonra yapılacak kaliteli backlink çalışmalarıyla destekleyerek alt sayfalarınızın yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Cevapla

3 üncü sıradan neden gerilere bir müddet sonra gerileme oluyor Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla