SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

2li Ampul Ürün Başlığının Nasıl Olması Gerekiyor?

0
Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Güncel İçerik 9 ay önce 174 Görüntülenme

Merhabalar,
Size soru sormuştum yalnız sanırım sitenin azizliğine uğradım ve sormak istediğim soruyu soramadım.
Sorduğum soru şu idi:
Şu zamanlarda E-Ticaret sitesi için hazırlık yapıyorum. SEO hakkında bazı ufak tefek kafamda soru işaretleri oluştu. Ürün açıklamaları ve özellikle başlıkların noktalama işaretleri nasıl olmalı veya bir önemi var mı?
Örneğin; Bir ürünün özelliği 2’li olması. Başlığı 2’li şeklinde mi yazmalıyım yoksa 2’li olarak mı veya başlığı 2’li yapıp ürün açıklamasında 2’li şeklinde yazarsam artısı olur mu?
Asıl sorum ise:
Mesela 2’li ampul satışı yapacağım sitemde ve başlığa 2’li şeklinde mi yazmalıyım yoksa 2li olarak herhangi bir noktalama işareti( ‘ ) kullanmadan mı yazmalıyım? Bu noktalama işaretlerini kullanıp kullanmamanın pozitif veya negatif yönleri var mı? Veya ürün başlığında 2’li(noktalama işareti kullanarak) yazdıysam ürün açıklamasına 2li(noktalama işareti kullanmayarak) yazmam mı doğru?
Teşekkürler 🙂

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

2li Ampul Ürün Başlığının Nasıl Olması Gerekiyor? için Yanıtlar

 • Mustafa DURNA
  0
  Mustafa Durna 7 Mart 2018, 15:43

  Merhaba,

  Evet bir öncekisinde karışık olmuştu, şimdi daha iyi anlıyorum. Ürün başlığınızın 2li Ampul mü yoksa 2’li Ampul mu olması gerektiği hakkında soru işaretleriniz var.

  Şöyle iza edeyim tamamen imla kurallarına uygun olarak içerik girilmesi gerekiyor. Avantaj ve dejavantajları kullanıcı ve imla kurallarından ibarettir. SEO açısından ise arama motoru botları kullanıcılar gibi imla kurallarına dikkat etmektedir. 2’li Ampul veya İkili Ampul olarak başlığınızı oluşturabilirsiniz. Fakat Başlık kısmında nasıl yazıldıysa açıklama kısmında o şekilde belirtilmesi gerekiyor.

2li Ampul Ürün Başlığının Nasıl Olması Gerekiyor? Sorusunu Cevapla

2li Ampul Ürün Başlığının Nasıl Olması Gerekiyor? ile Benzer SEO Yazıları

INSTAGRAM
add Takip Et