SEO Hocası'na Sor

1 Aylık Film Sitem Gittikçe Sıralama Kaybediyor

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Google Sıralama Değişimleri 5 sene önce 805 Görüntülenme

1 aylık film sitem var. İlk günler iyiydi 1.,2. sayfalara kadar yükseliyordu. şuan 7.8. sayfalara kadar düştü sorun ne acaba hocam?

1 Aylık Film Sitem Gittikçe Sıralama Kaybediyor için Yanıtlar

 • Mehmet Müjdeci
  Mehmet Müjdeci 25 Mart 2015, 14:25

  Yorumunuz için teşekkür ederim, bi arkadaşımız 10 gün filan oluyor SEOyu yapıyor. Sayfalar filan çok iyi hiç bir şekilde sorun yok. 1 aylık siteye SEO yaptırdık sorun bundan kaynaklanabilirmi sizce? forumlarda 3 ayı dolmadan SEO filan yaptırmayın deniliyor.

 • admin
  Admin 25 Mart 2015, 07:34

  Merhaba,

  Sorun site içi SEO kaynaklı bir durum olabilir.( Sayfalarınızı kontrol etmenizi öneririm ) Ya da herhangi bir sorun olmayabilir. Sıralamadaki bu düşüşler ve dalgalanmaların sebebi diğer web sitelerin yaptığı SEO iyileştirme çalışmaları olabiliyor.

  Yani eğer siz yerinizde sayıyorken birileri diğer tarafta çalışıyorsa , bu onların yukarıda sizin de alt sıralarda olmanıza neden olacaktır. Ayrıca 1 aylık bir domainden söz ediyoruz, biliyorsunuz ki domain ne kadar yaşlı olursa o kadar değerli olur, yapacağınız site dışı SEO çalışmalarda çok dikkatli olmalısınız aksi taktirde herhangi bir cezai işlem ile karşılaşabilirsiniz.

Cevapla

1 Aylık Film Sitem Gittikçe Sıralama Kaybediyor Sorusunu Cevapla

1 Aylık Film Sitem Gittikçe Sıralama Kaybediyor ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla