SEO Fiyat Hesaplama

Son Günlerde Seo Hocası

seohocasi.com 1 yıldır aralıksız SEO dersleri ve hizmetleri sunmaya devam etmekte olan Türkiye’deki en güncel SEO sitesidir. Yapılan paylaşımlar doğrultusunda sitenin büyümesi ve hızla kaliteli bir noktaya gelmesi ile bazı art niyetli ve vatan haini kimseler için seohocasi.com odak noktası olmuştur. *Vatan haini kimseler, online veya gerçek hayatta Türkiye’nin hiçbir şekilde gelişmesini istemeyen kimselerdir. Bu doğrultuda son 2 gündür yoğun bir botnet saldırısı düzenleyerek seohocasi.com üzerinde yapılan paylaşımları sabote etmek istemektedirler.
seohocasi.com yayın hayatı boyunca ilk botnet saldırısı alması sebebiyle, bu konuda ki tecrübesizliğim problemin geç telafi edilebilmesine sebep oldu. Bu yüzden 2 gündür bağlantı problemleriyle uğraşmaktaydık. Hala saldırıların devam ettiği şu saatlerde jet gibi bir hızda yayın yapmanın mutluluğu içerisindeyiz. Amacımız günlük değil ömürlük paylaşım ve hizmetlerdir. Bu saldırılar bu çalışmaları son derece teşvik etmektedir. Sevgili ziyaretçiler, yeni hizmet ve bilgiler için seohocasi.com u takip etmeye devam edin.

SEO Hocası
SEO Hocası
2 Aralık 2010

Son Günlerde Seo Hocası için Yorumlar

 • Ediz P.
  Ediz P. 3 Mart 2014, 09:26

  Yılmamak gerek, meyve veren ağaç maalesef hep ama hep taşlanıyor güzide ülkemde.
  Yazılarınızın ve başarılarınızın devamını temenni ederim.
  Saygılarımla.

 • Banuhan Özsoydan
  Banuhan özsoydan 9 Aralık 2010, 16:40

  Ben daha önce joomla ile amatörce ilgilenmiş, şimdilerde wp’ye merak salıp şirketin ve arkadaşların şahsi sitelerini yapan amatör kullanıcıyım. Bu siteyi bugün gördüm ve bir sürü şey öğrendim, uyguladım. Direkt çözüm odaklı bir tarzı var adminin. Böyle olunca birçok ruh hastası bundan rahatsız olabilir. O yüzden geçmiş olsun diyor ve bu tür olumsuzlukların bilgi paylaşımına engel olmamasını temenni ediyorum.

 • Erkan
  Erkan 6 Aralık 2010, 01:08

  @Kaan Gülten, valla bravo her bildiğini paylaşan birisi! SEOhocasi’nin da kısa bir sürede bu kadar büyük başarı sağlamasıda burdan kaynaklanıyor. Teşekkürler.

  • Kaan Gülten
   Kaan Gülten 6 Aralık 2010, 14:22

   @Erkan, güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize.

 • Erkan
  Erkan 5 Aralık 2010, 00:19

  Tekrar Merhaba,

  Şeyi sormayı unuttum, botnete ve ddos saldırılarına karşı ne gibi önlem aldınız. Ben de WordPress sistemini kullanıyorum. İleride ne olur ne olmaz bilmek gerek 🙂

  • Kaan Gülten
   Kaan Gülten 5 Aralık 2010, 15:08

   @Erkan, bu konuda bir makale yayınlamayı düşünüyorum. Kapsamlı olarak anlatacağım bir iki güne kadar.

 • Kaan Gülten
  Kaan Gülten 4 Aralık 2010, 14:22

  @Poz, sitemin hostingi alastyr.com da bulunmaktadır. Teknik destek konusunda oldukça bilgili ve ilgililer. Satın almayı düşünüyorsanız, ödeme esnasında “SEOhocasi” kupon kodunu girerseniz %5 indirim yapıyorlar.

 • Emircan Yüzbaşıoğlu Gür
  Emircan Yüzbaşıoğlu Gür 4 Aralık 2010, 04:08

  Öncelikle geçmiş olsun. Göze batınca bu tip şeyler oluyor. Vurala soruyordum arada durumunu. Tekrar açabilmen güzel.
  Peki çözüme nasıl ulaştın ve şu an ki durum ne?

 • Emrah Öztürk
  Emrah öztürk 3 Aralık 2010, 19:00

  Saldırılardan sakınmak için bir süre kullandığım sorf.org’u tavsiye edebilirim. Çağdaş bey gerçekten ilgileniyor ve sorunsuz hizmet veriyorlar.

  • Kaan Gülten
   Kaan Gülten 3 Aralık 2010, 21:07

   @Emrah Öztürk, evet bunu bir arkadaşım daha önerdi. Şu anda problem yok ama ileride yoğun bir saldırı olursa düşünebilirim. Aslında saldırı boyunca kesintisiz destek veren Alastyr Destek Ekibinden Serkan Koç bey, SEOhocasi.com saldırıdan minimum düzeyde etkilenmesi için yeni aldığı en üst özelliklerde bir sunucuyu tahsis etti. Bu yorum ile de teşekkür etmiş olayım.

 • Gülser Talantemur
  Gülser Talantemur 3 Aralık 2010, 17:20

  bize saldırı yapan bir SEO firmasıydı en şekilde kullandıgı yöntem ile onu 5 gün süreyle down ettik şuanda title duruyor sadece

  • Kaan Gülten
   Kaan Gülten 3 Aralık 2010, 18:07

   @ilerigel, ne diyelim elinize sağlık 🙂

 • Yasemin Erva Coşandal
  Yasemin Erva Coşandal 2 Aralık 2010, 20:10

  aynı saldırları bizde aldık ve saldırı yapan kişileri tespid ettik cezasınıda kendi elimizle verdik geçmiş olsun kazasız belasız günler.

  • Kaan Gülten
   Kaan Gülten 2 Aralık 2010, 20:26

   Yorum yapan herkese çok teşekkürler.

   @ilerigel, teşekkür ederim. bu saldırı yapan kişiler hakkında bilgi verebilir misin? bir de nasıl bir ceza verdiniz merak ediyorum açıkçası.

 • Erkan
  Erkan 2 Aralık 2010, 15:54

  Ben de dedim ne oldu böyle suspend yemiş :S Çekemeyenlerin elinden başka bir şey gelmeyince hemen botnete sarılıyorlar…
  Son derece faydalı bir SEO hocasi, çok şey öğrendim ve öğreniyorum. Teşekkürler.

 • Mert Arabacıer
  Mert Arabacıer 2 Aralık 2010, 13:17

  Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum art niyetli piyasada çok r10 da oldugu gibi dmoza eklenmemiştim bi konu açtım ve dengesiz dedim banlandım neyse senin sitenin güzeliğini ve içeriğini çekemeyen çok site var belli buda kıskançlıktan dolayı geliyor sana tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ve başarılarının devamını diliyorum kolay gelsin.

 • Anıl Seçkin Elbaşı
  Anıl Seçkin Elbaşı 2 Aralık 2010, 11:58

  Bu tür insanların niyeti sizler gibi işini olağan üstü şekilde yapan insanları bıktırmak, bu işten uzaklaşmanızı sağlamaktır. Vakitlerini iyi platformaları zedelemek yerine, daha iyi olmak için harcasalar bugün Turk Siteleri çok farklı boyutlarda olurdu. Bizler alışmışız ağacın en tepesindekini taşlamaya sanırım bu durumda düzelmeyecek. Saygılar..

 • Denizhan Puca
  Denizhan Puca 2 Aralık 2010, 05:16

  öncelikle böyle bir saldırının oluşmasından dolayı çok üzüldüm, dediğiniz gibi bunlar vatan haini, biz SEO hocasını takip etmeye devam edeceğiz, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 • Emre
  Emre 2 Aralık 2010, 05:02

  En adi saldırı şeklidir bana göre. Büyük saldırılarda yapılacak çok şey kalmıyor paranız yoksa. Ne diyelim Allahlarından bulsunlar.

Son Günlerde Seo Hocası için Cevap Yaz

INSTAGRAM
add Takip Et