Site Dışı SEO Kitabı Artık Bedava

Bundan tam 1 yıl önce pdf olarak çıkardığım ve büyük ilgi gören Site Dışı SEO Kitabı çıkmasından tam 1 yıl sonra ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.
Konu devamındaki adresten indirebileceğiniz kitap ile site dışı tüm SEO detaylarını bu kitapta bulacaksınız.

Site dışı SEO ve tüm detayları kitabı Türkiye’deki en kapsamlı backlink rehberidir. Bu sayede en seçkin ve nitelikli backlinkleri kolaylıkla elde edebilirsiniz.

 

site dışı SEO kitabı indir

Bir önceki yazımız olan Google +1 Analytics'te Böyle Gözükecek başlıklı makalemizde analytics, Danny Sullivan ve google hakkında bilgiler verilmektedir.

Site Dışı SEO Kitabı Artık Bedava için yorum yapabilirsiniz. (14)

 • Özer Irmak

  Öncelikle böyle güzel bir kaynak çıkardığınız için size çok teşekkür ederim Kaan Bey. Size sormak istediğim bu kitabı bir tek siz mi ücretsiz veriyorsunuz yoksa biz de bloğumuzda veya herhangi bir yerde ücretsiz olarak verme hakkımız var mı?

 • Oltun Zorkirişçi

  Teşekkürler… Baştan sona okudum… oldukça faydalı bir çalışma olmuş.. tekrardan çok teşekkürler..

 • İrem Ceren Tatlısu

  hocam paylaştığınız emeğinizdir ve ben emeğin ne kadar değerli olduğunu bilirim. çünkü bilgi uzun soluklu ve mücadele isteyen bir iştir, siz bize ücretsiz veriyorsunuz. bu yüzden teşekkür ederim. hemen indiriyorum.

 • HÜR MOL

  ÖZÜR DİLERİM… DOSYA HATALI DEĞİL… PDF’ ENDE SORUN VARMIŞ. ZATEN SORUN OLDUĞUNUNA ÇOK ŞAŞIRMIŞTIM. BU SİTEDE PEK SORUN BULUNMAZ DA.. 🙂

 • Fatih AKAN

  Çok değerli bilgiler paylaşıyorsunuz hocam elinize emeğinize sağlık. Kitaba kabataslak gözattım, harika bilgiler yer almakta. Uygun bir an yaratıp kendinizi verip okumanız çok daha mükemmel bir fayda sağlayacaktır.

 • Muhammet Fatih Erkoç

  uzmanından SEO alıcam ama yıl 2013 acaba değişiklikler olduğu için bize faydası ne derece olucak o yüzden kitabın yazarı olan size direk sormayı tercih ettim

 • Yusuf Ozan Eşe

  şimdi indirdim katkılarınız için teşekkürler. çok güzel bir çalışma olmuş.
  SEO’ya yeni başlayanlar için kaçırılmaması gereken bilgiler içeriyor.
  İnsanlar bunları öğrenmek için yıllarını harcıyorlar…

 • Yeliz Saltuk

  Bende kendi web siteme bu kitapta anlatılanları uyguladım ve mükemmel sonuç aldım. Böyle bir kaynağın ücretsiz verilmesi ise apayrı bir güzellik bence.

 • Volkan Ataç / Pcvolki

  “osman fulltimeonline” olurmu öyle SEO meo kalmadı diye bir şey yok SEO herzaman vardı iyi veya kötü olarak yine var olacak PANDANIN istediği gibi davranırsın olur biter bun pandaya ayak uydurma olayınada SEO deniyor.

 • ferhat

  bu kitapta yazanları yapabildiğimce kadar yaptım
  google gördü ve şuan hitim 600-700 tekilden
  1700+ tekilden aşağı düşmez oldu. + birde temamı değiştirdim.
  tabiki kitabın faydası oldu, temanında olduğu kadar.
  bazı aramalarda 1.ci sıradayım artık
  Teşekkürler SEOhocası! 🙂

 • Boran Güleç

  Merhaba SEO konusunda çok bilgili değilim bir takım tanıtımlarımı yapıyorum Facebook ta yuksek uye sayılı guruplarım var öğrenmek istediğim,Facebook sayfalarımızda sitemizle ilgili bir şey yayınladığımızda bize backlink olarak geriye dönermi?yada hakkımızda vb..gibi yerlere sayfamızı yazdıgımızda Backlink olarak etkisini görebilirmiyiz Teşekkür ederim..

 • Özgün Savca

  fuub.net’e ücretsiz mail adresleriyle üye olamıyorum. Ancak şuanda da mail alabileceğim herhangi bir domainim yok. fuub.net’e başka üye olma şansımız yok mu ?

 • Gülsanem Yeniev

  Gerçekten gördüğümde çok sevindim kitabı almayı düşünüyodum fakat bir türlü parayı toparlayamamıştım öğrencilik işte gerçekten çok teşekkürler

 • Berfin Dilay Çitfçi

  3 ay öncesinde bu kitabı sipariş ederek okumuştum. Gerçekten yeni başlayanlar ve başlayacak olanlar için çok kaliteli bir e-kitap. Tüm çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Zaten böyle free dağıtılması apayrı bir güzellik olmuş


Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE