Seohocasi.com Yeni Temasıyla Yayında

SEOhocasi.com olarak webmasterlara en iyi hizmeti vermek üzere sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütmekteyiz. Açıldığı günden bu yana (1 yıl 4 ay) aynı temayla yayın hayatında olan SEOhocasi.com, artık yeni tema modül ve özellikleriyle karşınızda.
Temada görsel ve özellik açısından birçok düzenleme yapıldı ve halen de eksiklikleri bulunmaktadır. Ancak siz değerli takipçilerimizi daha fazla bekletmemek için ufak tefek eksiklikleri kalsa da temayı yayına almaya karar verdik. Hatalar en kısa süre içerisinde giderilerek site daha stabil bir hale gelecektir.

Tema hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorum olarak belirtirseniz SEOhocasi.com'un gelişimine siz de katkıda bulunabilirsiniz.

Teşekkür

Başta grafik arayüzü baştan aşağı sıfırdan oluşturan ve üzerinde onlarca düzenleme istememe rağmen ses etmeden hepsini istediğim gibi yapan :) Çok değerli kardeşim Arda Ahmetgil'e çok teşekkür ediyorum.

Tasarımı eksiksiz ve hatasız kodlamaya dökerek ilave özellikler kazandıran Burak Üçüncü kardeşime çok teşekkür ediyorum.

Alastyr üzerinde Hollanda merkezli resellerda barınan siteyi, kısa sürede Türkiye üzerinde kendi sunucularında vps e taşıyarak hızlandırma ve güvenliği arttırma konusunda çalışmalar yapan ve her konuda eksiksiz destek sağlayan Alastyr'dan Serkan Koç'a teşekkür ediyorum.

4 haftalık tasarım ve kodlama sürecinde, tüm olumsuzluk, hata ve gecikmelere rağmen sabırla bekleyerek arkadaşlarının kalbini kırmayan ben Kaan Gülten'e de teşekkür ediyorum :)

23 Nisan 2011, 16:51
SEO Hocası