Türkiye’nin en kaliteli ve güncel SEO platformu olan SEOHocasi.com, 1 yıl 2 aylık yayın hayatı boyunca hep özgün ve kaliteli içeriklerin yanı sıra, ücretsiz birbirinden faydalı hizmet ve araçları da kullanıcılara sunmaktadır. Öncelikli amacımız SEO kelimesinde 1. sırada listelenmek değil, Türk webmasterlarına faydalı ve doğru bilgileri ulaştırmak, SEO konusundaki tüm sorun ve ihtiyaçlarına çözüm bulmaktır. Eğer böyle olmasaydı 2. sıradayken bile Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve bilinen SEO sitesi olamazdık.

SEO kelimesinde, 1 yıl 2 ay gibi kısacık bir sürede 1. sıraya yerleşen TEK SİTE SEOHocasi.com’dur. Bunda siz değerli ziyaretçilerimizin payı oldukça büyüktür. Yaptığımız her paylaşım ve hizmet için gösterdiğiniz ilgiye sonsuz teşekkürler. Amacımız, bizzat tarafımızdan uygulanmış ve etkisi kanıtlanmış, kefil olabileceğimiz teknikleri sunmaktır.

İçerisinde bulunduğumuz 2011 yılı içerisinde yeni proje ve paylaşımlarla değerli Türk webmasterlarına en samimi ve büyük desteği vermek üzere yeni çalışma ve yapılandırmalara başlayacağız. Her zamanki gibi bizi yakından takip etmeniz dileğiyle..

Bir önceki yazımız olan Son Günlerde Seo Hocası başlıklı makalemizde botnet saldırısı, botnet SEO ve ddos saldırısı hakkında bilgiler verilmektedir.