SEO Fiyat Hesaplama

SEO’da En İyi Biziz (Bakın Neden?)

Kendimizi Google ajansıyız, çözüm ortağıyız gibi lanse etmiyoruz.

Çünkü Google iş ortaklığı sadece Adwords yani reklam çalışmaları için geçerlidir. Adwords alanında çözüm ortağı olan Türkiye’de binden fazla firma ve şahıs bulunmaktadır. Birçoğu bu alandaki 1 sınavla alınabilecek yetkinlik sertifikasını SEO çalışmalarını pazarlamakta da tamamiyle asılsız bir şekilde kullanabilmektedirler.

SEO Hocası Blog her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Ödeme taahhüdü istemiyoruz.

1 yıl, 6 ay vs. gibi sürelerle düzenli ödeme taahhüdü istemiyoruz. Çünkü çalışmalarımıza güveniyoruz. Müşterilerimizi memnun ettikçe çalışmaları gerektiğini düşünüyor ve bizden memnun olmamanız için hiçbir neden olmadığını biliyoruz

Asılsız garantiler vermiyoruz.

Gerçekçilikten uzak veya gerçekten başaracağımızı bildiğimiz hedefleri bile firma prensibi sebebiyle garanti etmiyoruz. Sadece işi alma odaklı çalışmıyoruz memnuniyet odaklı çalışıyoruz ve en gerçekçi bulduğumuz taahhüdü sözleşmeyle sunuyoruz. İlerleme Garantisi ! Her ay bir önceki aydan daha iyi konumlarda olacağınızı garanti ediyor ve bu ilerlemenin sağlanamaması durumunda, ilerleme sağlayana kadar ücretsiz çalışıyoruz. Küçük bir not : Ekol Lojistik ile yaptığımız toplantıda şu dile getirildi; “Onlarca firma ve şahıstan teklif aldık, rakibimizin isminde bile ilk sıra garantisi verenler oldu, ancak en gerçekçi garantiyi veren siz oldunuz ve sizi tercih ettik!”

Hiçbir işlemi otomatikleştirmiyoruz.

Deneyimlerimiz gösterdi ki, otomatikleştirilmiş ve aşırıya kaçılmış her işlem bir süre sonra mutlaka zararlı hale gelmektedir. Google her geçen gün kendini yenileyerek bunlara önlem almaktadır. 19 kişilik ekibimiz ile tamamiyle manuel el ve beyin gücüyle çalışmaları yürütüyoruz ve manuel olduğunu garanti ediyoruz. Talep edilirse her yapılan işlemi videoya çekerek cd ile yapılan işlem süreçlerini raporlayabiliyoruz.

Raporlamaları günlük ve haftalık yapıyoruz.

Çalışma türü ve yoğunluğuna göre, günlük ve haftalık raporlar sunuyor, sizin adınıza internet dünyasında attığımız her adımı şeffaf bir şekilde tarafınıza iletiyoruz. Anlık raporlamalar ile çalışmalarınızı çok yakından takip edebiliyorsunuz.

11 Kişilik uzman kadro

Düzenli olarak büyüyen ve nitelikli çalışanlarımızla tam anlamıyla profesyonel bir SEO hizmeti sunuyoruz. SEO adına etkili olan bir virgülü dahi gözardı etmiyoruz. Ekibimizin tamamı Tam Zamanlı Webtures’in dubleks ofisinde çalışmaktadır.

Etik Teknikler

Sürekli olarak yürüttüğümüz Ar-Ge çalışmaları sayesinde, en etkili ve etik teknikleri uyguluyoruz, yaptığımız online ve yazılı basınlarda etik çalışmaların gerekliliğine vurgu yapıyoruz. Webtures olarak zararlı işlemlerle ceza alan sitelere yönelik çözümler de sunmamıza rağmen, böylesi durumlara maruz kalınması halinde yol açılan maddi ve zaman kaybının telafisinin zor olacağını bildiğimiz için firmaları bu yönde etik işlemler yapmaları konusunda uyarıyoruz.

SEO Hocası Güvencesi ve Kalitesi

SEO Hocası olarak açıldığı günden bu yana zirvedeki yerini koruyor, en güncel ve yeni teknikleri paylaşarak sektöre yön gösteriyoruz. 24 saat içinde yanıt garantili uzmana sorun bölümü ile sektördeki herkesin SEO hakkındaki sorularına yanıtlar veriyoruz.

Uzmanından SEO

14. Baskıya ulaşarak 16.000 adetlik satış rakamı ile satış rekorları kıran kitabımızla sektöre SEO’yu öğrettik! Teknik bir kitap olmasına rağmen birçok romanı bile geride bıracak bu satış başarısı, yaptığımız işin doğruluğunu bir kez daha kanıtlar niteliktedir. Birçok rakibimizin de SEO’yu gerçek anlamıyla öğrenerek daha doğru ve etik çalışmalar yürütmesine vesile olduğumuz bu kitap ile Türkiye’ye SEO öğretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Sorularla SEO

8. Baskısıyla kitapçılarda yerini alan son kitabımız, sektördeki webmaster ve SEO uzmanlarının en çok karşılaştığı sorulara yanıtlar şeklinde yayınlanmıştır. Kaan Gülten’in “ustalık eserim” olarak tanımladığı bu kitap, SEO adına tam bir beyin fırtınası niteliğindedir. SEO uzmanlarının başucu kitabı olan sorularla SEO Google’ın son 2 algoritmasına yönelik önceden atıfta bulunarak geleceğin SEO çalışmasına yönelik yaptığı tahminlerin de ne derece doğru olduğunu kanıtlamıştır.

Sadece SEO yapıyoruz!

Birçok sosyal medya ajansı ve web tasarım firması maalesef ticari kaygılarla ve sadece maddiyat odaklı yaklaşımlarla SEO taleplerini de geri çevirmemek için bu hizmeti verdiğini dile getirmektedir. Ancak tamamiyle bilgi ve deneyime bağlı bu çalışmaların, bahsedilen kaygılarla yürütülmesi fayda vermek yerine mutlak zararlara yol açmaktadır.

Kendi Kaynaklarımızı Kullanmıyoruz !

Kendi kaynaklarımızı kullanıyoruz diye bunu bir avantaj gibi sunan SEO firmalarına aldanmayınız. Çünkü bir SEO firmasının kaynaklarına ne derece bağlı bir SEO çalışması yaparsanız, o derece çalışmayı sonlandırma noktasında da kötüye kullanımla karşılaşır ve zarara uğrarsınız. Özetle bir SEO firmasının kendi kaynakları üzerinden sağlanmış bir fayda varsa, anlaşmanın sonlandırılması durumunda maalesef bunlar kaldırılarak tüm faydayı yitirmeniz söz konusu olmaktadır. Yani bir SEO satın alması değil kiralaması gerçekleştirmiş olursunuz. Webtures olarak biz kesinlikle kendi kaynaklarımızı kullanmadığımız gibi, tüm çalışmaların kalıcılığı konusunda da, sadece çalışma süreci boyunca değil, çalışma sonlandırıldıktan sonra da sözleşme ile garanti vermekteyiz.

Rakipler Ne Yapar?

 • Sunum ve pazarlama
 • Hazır metinlerle bilgilendirmeler
 • A, C class ip SEO yalanları
 • Otomatik işlemler
 • Maliyetsiz çalışmalar
 • Marka ve bilindik isimlere atıflar
 • Başarı olmayınca mazeret

Webtures Ne Yapar ?

 • İŞ
SEO Hocası
SEO Hocası
28 Mayıs 2014

SEO’da En İyi Biziz (Bakın Neden?) için Yorumlar

 • Furkan ulukan
  Furkan Ulukan 25 Ekim 2015, 01:27

  Merhabalar kitaplarınızı okudum kesinlikle Türkiye’deki açık ara en iyi firma SEOHOCASI kendileriyle bir SEO çalışmamızda oldu %100 verim aldık kesinlikle alanının en iyisi

 • Tuncay Ukan
  Tuncay Ukan 26 Ocak 2015, 15:46

  Gerçekten SEO konusunda başarılı bir firma. Buradan gördüğüm kitapları ve SEO araçlarını kullanmaktayım.Sizlerden öğrendiğim ve geliştirdiğim yöntemlerle, arama motorlarındaki başarım yükseldi. Bir tane program indirme sitesi ve bir tanede börek imalatçı firması için site yaptım. Bunlardan en başarılısı börek sitesi oldu. Börek sitesi, börekle ilgili en önemli kelime kombinasyonlarında google birinci sayfaya geliyor. Gerçekten Hocamsınız.

 • Mina Süreyya
  Mina Süreyya 22 Kasım 2014, 01:00

  Merhaba. Uzmanından SEO ve Sorularla SEO kitaplarınızı aldım okudum kısa sürede ve hemen sitelerimde gerçekleştirdim. Bekleyeceğim ve sonucu göreceğim. Teşekkürler ve başarılar dilerim

 • mehmet oğuzhan
  Mehmet Oğuzhan 9 Ekim 2014, 15:27

  Gerçekten SEO konusunda başarılı bir firma. Buradan gördüğüm kitapları ve SEO araçlarını kullanmaktayım.

 • Buraktan Erin
  Buraktan Erin 4 Temmuz 2014, 20:04

  SEO alanında başarılısınız.

  Sitenizi ve kitaplarınızı takip ediyorum.

  Başarılar..

 • Metin Demir
  Metin Demir 2 Temmuz 2014, 19:38

  Sizlerden öğrendiğim ve geliştirdiğim yöntemlerle, arama motorlarındaki başarım yükseldi. Bir tane program indirme sitesi ve bir tanede börek imalatçı firması için site yaptım. Bunlardan en başarılısı börek sitesi oldu. Börek sitesi, börekle ilgili en önemli kelime kombinasyonlarında google birinci sayfaya geliyor. Gerçekten Hocamsınız.

 • tek taş
  Tek Taş 30 Haziran 2014, 08:16

  SEOyu kimin en iyi yaptığını burada bulunarak anlaşılabilir ayrıca google SEOnuz çok iyi ve kalıcı durumda

 • Öğünç Taşak
  öğünç Taşak 28 Haziran 2014, 14:30

  Google sıralamsından zaten en iyinin kim olduğu belli ancak nedenlerinide şöyle bir okumak güzel oldu 🙂

 • Selma Karakaya
  Selma Karakaya 26 Haziran 2014, 09:22

  SEOhocası bu alanda gayet başarılı makalelerinizi de takip ediyorum hatta kitabınızı da aldım ziyaretçilerinize SEO işini anlatmaya çalışıyorsunuz bu ülkede genellikle birisi birşey bildiğinde kolay kolay kimseye anlatmaz bu alanda sizleri tebrik ediyorum.

 • Ahmet Enes Dal
  Ahmet Enes Dal 24 Haziran 2014, 13:14

  gerçekten sizi takdir ediyorum. ve takip ediyorum. kitabı en kısa sürede almayı düşünüyorum.umarım fayda sağlar,sitelerim yükselir

 • Ezel Pançar
  Ezel Pançar 18 Haziran 2014, 19:14

  diğer arkadaşlarında dediği gibi, SEO konusunda şu anda kendini gösteren en gözde SEO firması sizsiniz, internetteki diğer SEO kitaplarına baktımda, adamların kitabu ucuz olmasına ramen, internetten toplama SEO bilgileri ile dolu, herşeye ramen SEO hocası!

 • Öget Burabak
  öget Burabak 14 Haziran 2014, 19:23

  Kitabınızı Okudum. Çok Doğru Hakkını Veriyorsunuz. Gerçekten SEO Hocası Bu İşin Tek Eli!!!

 • Hali Fiyatlari
  Hali Fiyatlari 7 Haziran 2014, 13:24

  cok dogru yazılmıs bence katiyen katılmaktayım bu konuya hocam
  SEOhocası her zman dogru bilgi verin kesinlikle

 • Aysel Gülşen
  Aysel Gülşen 4 Haziran 2014, 12:27

  gerçekten sizi takdir ediyorum. ve takip ediyorum. kitabı en kısa sürede almayı düşünüyorum.umarım fayda sağlar,sitelerim yükselir

 • Serkan
  Serkan 2 Haziran 2014, 16:27

  Sayın Kaan Gülten, emekleriniz için ne kadar teşekkür etsem azdır. SEO denilen kavramı kitaplarınızla öğrendim. Çalıştığım sitelerde SEO yöntemlerinizi uygulayarak kısa sürede etkisini görebiliyorum. Sorularla SEO kitabınızda da diğer kitabınızı okurken aklıma gelen bütün soruların cevabı bulunuyor. Bu da artı bir getirisi oluyor bana. En çok sevdiğim yanı da defalarca okuyabilmem. Kimseye sormadan etmeden aklıma gelen soruları tekrar kitabınızda araştırarak bulabiliyorum.

  Amacınızın kitabı satarak maddi bir gelir elde etmediğiniz,
  kitapların fiyatlarıyla net bir şekilde anlaşılıyor.

  Çok Teşekkkürler…

 • Gökhan güzeltepe
  Gökhan Güzeltepe 2 Haziran 2014, 00:51

  Ben önce siteyi keşfettim sonra kitabı okudum ve en son müşteri oldum daha bir ay olmadı ama çalışmalardan memnunum hepinize tavsiye ederim

 • Emre Can Şekeryan
  Emre Can şekeryan 30 Mayıs 2014, 17:17

  Merhaba, Kaan hocam anlatmaya gerek yok bence. Kaliteniz ve başarınız ortada. Şuanda bulunan Web seniz ile Rakip olarak gören cahil kesimin aklıyla işlere kalkabiliyorlarsa, Önce buraya bakıp sonra diğer sitelere baksın öyle düşünsünler.
  Moralın bozma kaan sensen sen. hiç canın sıkma keyfine bak sen varsın başkası boştur.. Bu SEO nun hakkını veren sensin. Onlar değil niye desen o adamlar tek sayfa neymiş efendim SEO hizmeti partnermiş ula dengesiz hizmet veriyorsun madem neden milleti

 • Recep DELİBAŞ
  Recep Delibaş 29 Mayıs 2014, 01:49

  Merhaba, Kaan hocam anlatmaya gerek yok bence. Kaliteniz ve başarınız ortada. Şuanda bulunan Web seniz ile Rakip olarak gören cahil kesimin aklıyla işlere kalkabiliyorlarsa, Önce buraya bakıp sonra diğer sitelere baksın öyle düşünsünler.

  Moralın bozma kaan sensen sen. hiç canın sıkma keyfine bak sen varsın başkası boştur.. Bu SEO nun hakkını veren sensin. Onlar değil niye desen o adamlar tek sayfa neymiş efendim SEO hizmeti partnermiş ula dengesiz hizmet veriyorsun madem neden milletin derdine bir bölüm açmayıpta sorularını dinlemiyorsun. neyse fazla anlatmaya gerek yok herkesin kalitesi ortada Kaan hocam kendine iyi bak hayırlı geceler dilerim.

SEO’da En İyi Biziz (Bakın Neden?) için Cevap Yaz