SEO HOCASI BLOG

Yeni SEO Kitabı Çıktı !!!

 • Seo arama butonu

Yeni SEO Kitabı Çıktı !!!

Günümüzde, teknolojinin gelişmesiyle birlikte hızla büyüyen e-ticaret sektörü, beraberinde yeni sektörleri de oluşturmuş ve geliştirmiştir. Bunların başında, firmaların satış rakamlarını doğrudan etkileyen Seo yani arama motoru optimizasyonu gelmektedir. Çalışmaların verimliliği, firmaların karlılığıyla paralel olan bu çalışmanın etkili, etik ve kalıcı olması büyük önem taşımaktadır.

Birçok sanal ve basılı kaynakta Seo hakkında binlerce bilgi verilmektedir. Ancak bu bilgi ve tekniklerin doğruluğu her zaman mümkün olmadığı gibi, pratiğe dökülmesi de oldukça zordur. Birçok kaynağın aksine bu kitapla, Sektörde aktif olarak bulunan web sitesi sahipleri, webmasterlar ve seo uzmanlarının en sık karşılaştığı sorunlara, uygulanabilir çözümler üretilmektedir.

 • Seo Uzmanlarının “Sorularla Seo” hakkındaki görüşlerini okuyabilirsiniz – http://www.seohocasi.com/sorularla-seo-kitabi-hakkinda-seo-uzmanlarinin-gorusleri/
 • Kitap hakkındaki paylaşımlar ve yorumları facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz – facebook.com/sorularlaseo
 • Kitabı alanların ve okuyanların yorumlarından bazılarını bu sayfada bulabilirsiniz – r10.net/alisveris-bolumu/1018316-buyuleyici-bir-seo-deneyimi-icin-sorularla-seo-kitabi-cikti.html

 

Sorularla Seo kitabı, arama motorlarının beynini okumak ve onların iç dünyasına ışık tutmak açısından da önemli bir kaynak niteliğindedir. Seo çalışmalarında yer alan tüm adımların, neden sonuç ilişkisi kapsamında değerlendirildiği, tamamen etik ve ahlaki temellere dayanarak bilgilerin verildiği bu kitapla, en verimli ve kalıcı seo çalışmaları için ipuçları anlatılmaktadır.

sorularla seo

Sorularla Seo Kitabını http://www.seohocasi.com/sorularla-seo/ adresinden sipariş verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seo Hosting başlıklı makalemizde c class host, c class ip ve seo host hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularla SEO ve Uzmanından SEO


Seo Dersleri
146 Yorum Var
16 Mayıs 2013

“Yeni SEO Kitabı Çıktı !!!” İçin 146 Yorum Yapılmış

  Ahmet KAYAR
  10 Tem 2013

  Merhabalar daha öncesinde pdf olarak hazırlamış olduğunuz seo dökümanı çok işime yaramıştı bu kitapta da orada olduğu gibi değerli bilgiler paylaştığınıza inanıyorum.

  Teşekkürler.

  Mesut AKTUN
  16 Ağu 2013

  Kitap için çok teşekkürler. Kitabı almayı düşünenler hiç düşünmeden alsınlar. Çünkü bilmediğiniz çok şey var. Kitabı okudukça çok çeşitli yöntemler ve bilgiler olduğunu göreceksiniz.

  Annekaz
  08 Eki 2013

  kitabı bugün sipariş ettim umarım bayrama kadar gelir de bayram tatilinde okuyabilirim :)

  Çağlar YILMAZ
  31 Eki 2013

  Merhabalar Seo ile ilgili ne işe yaradıgı haricinde hiçbir bilgim yok. Bu kitabı anlamakta zorluk çeker miyim acaba bu durumda ? Teşekkürler.

  ali malatyacrew44
  19 Kas 2013

  kitabınızı Sorularla seo adresinden aldım inş kargodan geldikten sonra yararını görürüm iyi çalışmalar

  bjk haber
  25 Ağu 2014

  kendi sitemede seo yapmak istiyoruz. sitemizi beşiktaş haberleri kelimesinde birinci sıraya çıkarmak hedefimiz. umarız sizden öğrendiklerimizle yaparız. teşekkürler

Yeni SEO Kitabı Çıktı !!! İçin Yorum Yapabilirsiniz

 • yhsd
 • hdfhsdf
131
33.4k
66.1k
Toplam

İNSTAGRAM

444 4 915

SEO'DA TEK NUMARA!