SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim

Seo İşlemleri

Web sitenizi daha görünür kılmak için uygulayabileceğiniz en iyi sonuç veren SEO işlemlerine kolayca erişim sağlamak, diğer kullanıcı ve ziyaretçilerle de fikir alışverişine girmek, üstelik tüm bunları ücretsiz elde etmek bizce mümkün!

Editörler tarafından sık sık güncellenen, yabancı kaynakları da taramayı ihmal etmeyerek en yeni ve uluslararası camiada kabul gören SEO ipuçlarını paylaşmak gibi Türk internet kullanıcısına faydalı bir görevi üstlenmiş olan SEOhocasi.com; aynı zamanda "SEO" denildiği zaman akla gelen ilk siteler arasında da yer alıyor.

SEO İşlemleri

SEO işlemlerini gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan birisi, Google'ın ısrarla üzerinde durduğu ve web site sahiplerinin de dikkat etmesi gerektiğini düşündüğü "özgünlük" kriteridir. İmleme, tanıtım yazısı ve footer link çıkışı gibi akla gelebilecek hemen her SEO işlemlerinin merkezine "özgünlük" şartını yerleştirdiğiniz zaman, çalışmalarınızın daha verimli ve etkili sonuç verme ihtimali de yükselmiş olur. Aynı zamanda Google botları için değil, kullanıcılar ve ziyaretçiler için web site tasarlamamız gerektiği de yine Google tarafından dile getiriliyor. Israrla söylenen ve verilen bu önerilere kulak tıkamak ise yanlış SEO işlemlerine maruz kalan sitelerin filtre, -60 cezası ve bomb gibi olumsuz durumlardan etkilenmesine yol açabiliyor. Ayrıca, imleme yaparken tek bir hesaptan aynı siteyi çok defa imlemek Google nezdinde özgünlük ve doğallık kriterlerini karşılamadığı için ters etki de edebiliyor.Bu ve bunun gibi durumlar tecrübe ile sabit olmasa da, çeşitli forum ve sair mecralarda web site sahipleri tarafından dile getiriliyor. En doğru ve etkili SEO işlemleri hakkında bilgi almak isteyen kişileri ise bizler yine SEOhocasi.com adresine davet ediyor; var olan onlarca içerik arasından mutlaka kendilerine yardımcı olacak içeriklerle vakit geçirmelerini tavsiye ediyoruz.

[teklif]

SEO İşlemleri ile Benzer SEO Konuları