SEO Fiyat Hesaplama

Seo Hocası Yenilendi !

SEO alanında başarıları ve sektördeki istikrarı ile göz dolduran SEO Hocası tasarımını yenileyerek bir yeniliğe daha imza attı. Mevcut tasarımını yenileyerek görsel açıdan daha kullanışlı ve kaliteli bir görünüme sahip olması yeni yıla yeni başarılar ile girmeyi amaçlamaktadır. SEO adına tüm hizmetlerini, paylaşımlarını, SEO araçlarını ve SEO bilgilerini tek çatı altında toplaması düzen açısından da iyileştirmeler sağladı.

5 yıldır sektörün zirvesinde yer alarak, binlerce makale, ücretsiz SEO araçları ve eşsiz SEO hizmetlerini sitesinde bulunduran SEO Hocası yeni tasarımıyla tüm bu özelliklere daha kolay ulaşılabilir yapıda bir araya getirmiş bulunuyoruz. Önümüzdeki günlerde bu değişim süreci kapsamlı olarak devam edecek ve birçok yeni özelliği SEO Hocası bünyesine ekliyor olacağız. Bu süreçte sizlerin de öneri ve fikirlerinizi bekliyoruz.

SEO Hocası
SEO Hocası
13 Şubat 2014

Seo Hocası Yenilendi ! için Yorumlar

 • Cemal Bayram
  Cemal Bayram 1 Şubat 2015, 17:15

  Temadaki değişiklikler çok fark edilmiyor. Ayrıca yorumunuz 100 karakter olmalı hatasını kaldırırsanız çok güzel olur bunları hatayı aldığım için yazıyorum, bir de wordpress için ücretsiz olarak hazırladığınız SEOhocası temasının mevcut menü hataları var o temayıda düzenlermeniz daha iyi olabilir

 • Aynur Gül Övül
  Aynur Gül övül 13 Şubat 2014, 21:56

  Başlıklarda ve Diğer yerlerde türkçe karakter sorunu da var. Pek göze çarpmıyor aslında 😉

 • Öğünç Şen Özen
  öğünç şen özen 13 Şubat 2014, 12:11

  Fevkalade 🙂 Mevcut tasarımın bu hale getirilmesi ve güçlendirilmesi görsel açıdan resmen harikalar yaratmış 🙂

  Çok beğendim ve 2014 yılına nice başarılarla girmenizi temenni ederim.

 • Hale Nur Gülebakan
  Hale Nur Gülebakan 13 Şubat 2014, 11:41

  Yeni tasarım harika olmuş. Google renklerini kullanmanız da MANİDAR. 🙂

Seo Hocası Yenilendi ! için Cevap Yaz