Seo Hocası ve Yenilikleri !

seohocasi.com açıldığı günden bu yana her geçen gün yenilenmekte ve güncellenmektedir. Türkiye’de eşi benzeri olmadığını yaptığı uygulama ve araçlarla kanıtlayan seohocasi.com, yakında yepyeni arayüzü ile karşınıza gelecektir. Yeni tasarım kapsamında, site hem daha görsel hem de daha işlevsel bir hale ulaşacaktır. Yeni tasarıma ilave edilen modüller ile birlikte, ziyaretçi ve üyelerle etkileşim içerisinde olunacaktır. Aynı zamanda soru cevap, forum gibi bölümler de temaya entegre bir şekilde yayında olacaktır.

Siteye özel olarak hazırlayacağımız ilave tasarım ve modüller ile birlikte seohocasi.com hem görsel hem de işlevsel bir yapıya kavuşacaktır.

seohocasi.com’da ileriki zamanlarda hızla yayına almayı düşündüğümüz ilave özellikler aşağıdaki gibi olacaktır.

SEO Hocası Yenilikleri

 • Video SEO bölümü, tüm yazarlar tarafından hazırlanmış özel anlatımlar
 • Vip SEOhocasi.com üyelikleri kapsamında, özel makaleler, paylaşımlar, vip videolar, online pdf dökümanlar vb. çok özel paylaşımlar yapılacaktır.
 • Arama motoru optimizasyonu, internet ve sosyal medya dünyasına ait haber ve gelişmelerin yayınlanacağı özel sayfalar
 • İş ilanları servisi ile, sitesine SEO çalışması isteyenler tüm arama motoru optimizasyonu uzmanlarından teklif isteyebilecek ve tüm SEO uzmanları kendi ilanlarını açarak iş bulabilecekler.
 • Ve daha birçok düşündüğümüz projeyi zaman içerisinde olabildiğince hızlı bir şekilde yayına almayı planlıyoruz.

Sizin de SEO hocasi.com tarafından değerlendirilerek uygulanmasını istediğiniz fikirler varsa bunu konu altından yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google'dan +1 Hamlesi başlıklı makalemizde +1, google +1 ve google +1 düğme hakkında bilgiler verilmektedir.

Seo Hocası ve Yenilikleri ! için yorum yapabilirsiniz. (9)

 • Mustafa Kerem Akfırat

  Link değişimi ilede ilgili bir bölüm olursa iyi olur katagoriler halinde misal sağlık-oyun-video gibi katagoriler olabilir

 • tek link film indir

  Çok güzel gelişmeler geliyor sürekli takip edicem ve büyük bir ihtimalle de vip üyelikten alırım :)))

 • Cansunur Şerifoğlu

  Kaan hocam emeklerının karsılıgını Rabbim veriyor.Mewlam yolunu acık etsin bizede cok emeklerın var inşaAllah hersey dahah gusel olucak

 • İbrahim Fehmi Saydam

  Fatih kardeşim aslında iş ilanlarından çok makale daha iyi olacak gibime geliyor her site kendine özgün makale yazıp hiç olmasa ordanda biraz katkı almış olur.

 • Muhammed İkbal Pamukçu

  Gerçekten harikasınız hocam güzel şeyler olacak gibi. başarılarınızın devamını dilerim. gerçekten paylaşımlarınız ve aktardığınız bilgiler çok faydalı.

 • Esma Eda Eroğlu

  merhaba İlerlemeniz bizler için iyi olacaktır fakat bir eleştirde bulunacağım. Vİp SEO bölümüne geçtiğiniz an sitenizi takip eden kişi sayısı azaklacaktır. Bir çok bilgiyi vip bölümde paylaşacaksınız ve normal bölümdede ufak tefek şeylerden bahsedeceksiniz.
  Bence bu bölüm olmamalı. Belki de diyeceksiniz ki 10 Dolar alıcaz aylık yani ne alırsanız alın Bence paralı bir üyelik olmamalı.Emeğinizin karşılığını SEO da ilk sıraya çıktığınız için glen işlerden aldığınızı düşünüyorum ve bu tip bir uygulamaya geçmezseniz biz takipcilerinizi mutlu edersiniz.

  Ve Geçende dediğim gibi Linkwheel – Link Pramiti Geniş bir biçimde analtırmısınız ? siteleri kurduktan sonra neler yapacağımızı ya da nasıl kurmamız gerektiğini açıklayıcı bir anlatım bulamadım sitenizde

  Saygı v Sevgilerimle

 • Ömer Okan Kabataş

  Öncelikle önerilerim arasında olan sosyal medya ve SEO araçlarına daha fazla önem verilmeli diye düşünüyorum.

  Joomla öncelikli olmak üzere diğer sistemlerin optimizasyon ve SEO çalışmaları hakkında bilgiler sunmanız elbette yararlı olacaktır.

  Wordpess ile ilgili bu kavramlardan çok fazla kaynak var ve artık önüne gelen bu konu hakkında bilgisini konuşturabiliyor.

  Diğer sistemlere ağırlık vermenizi istiyoruz…

  “insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.”

 • İclal İmamoğlu

  türkiyenin en kaliteli SEO sitesi devamlı kendisini yenilemesinde cok büyük yarar var .. biz kullanıcılar merakla bekliyoruz

 • İsmail

  Eski webmasterlar bilir zeytech gibi oldukça kullanışlı webmaster araçları sunabilirseniz eminim herkez daha da memnun kalacaktır.

Comments are closed.


Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE