Seo Hocası ve Yenilikleri !

seohocasi.com açıldığı günden bu yana her geçen gün yenilenmekte ve güncellenmektedir. Türkiye'de eşi benzeri olmadığını yaptığı uygulama ve araçlarla kanıtlayan seohocasi.com, yakında yepyeni arayüzü ile karşınıza gelecektir. Yeni tasarım kapsamında, site hem daha görsel hem de daha işlevsel bir hale ulaşacaktır. Yeni tasarıma ilave edilen modüller ile birlikte, ziyaretçi ve üyelerle etkileşim içerisinde olunacaktır. Aynı zamanda soru cevap, forum gibi bölümler de temaya entegre bir şekilde yayında olacaktır.

Siteye özel olarak hazırlayacağımız ilave tasarım ve modüller ile birlikte seohocasi.com hem görsel hem de işlevsel bir yapıya kavuşacaktır.

seohocasi.com'da ileriki zamanlarda hızla yayına almayı düşündüğümüz ilave özellikler aşağıdaki gibi olacaktır.

SEO Hocası Yenilikleri

  • Video SEO bölümü, tüm yazarlar tarafından hazırlanmış özel anlatımlar
  • Vip SEOhocasi.com üyelikleri kapsamında, özel makaleler, paylaşımlar, vip videolar, online pdf dökümanlar vb. çok özel paylaşımlar yapılacaktır.
  • Arama motoru optimizasyonu, internet ve sosyal medya dünyasına ait haber ve gelişmelerin yayınlanacağı özel sayfalar
  • İş ilanları servisi ile, sitesine SEO çalışması isteyenler tüm arama motoru optimizasyonu uzmanlarından teklif isteyebilecek ve tüm SEO uzmanları kendi ilanlarını açarak iş bulabilecekler.
  • Ve daha birçok düşündüğümüz projeyi zaman içerisinde olabildiğince hızlı bir şekilde yayına almayı planlıyoruz.

Sizin de SEO hocasi.com tarafından değerlendirilerek uygulanmasını istediğiniz fikirler varsa bunu konu altından yorum yaparak belirtebilirsiniz.

6 Nisan 2011, 15:30
SEO Hocası