SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim

Seo Hocası Sıfır Şikayet

SEO Hocası olarak sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana, bir çok farklı sektörde, kelime grubunda ve rekabet düzeyinde yüzlerce siteye hizmet vermiş bir ekip olarak çalışmalarımızın tamamını %100 olumlu neticelendirmiş bulunmaktayız. Bu doğrultuda hizmet verdiğimiz tüm müşterilerden SEO Hocası olarak en ufak şikayet almamakla birlikte çalışmalarımızın tamamında olumlu yorumlar ve övgüler almışızdır.

SEO Hocası Övgüleri

 • Aylık SEO danışmanlığı hizmeti ile ilgili değerlendirmemiz aşağıda. Bu değerlendirme, otelimizin Genel Müdürü Levent bey, Pazarlama Sorumlumuz Arzu hanım ve benim ortak görüşümüzdür.
  12.11.2014 tarihinden itibaren firmanızdan Aylık SEO Danışmanlığı hizmeti almaktayız. Sizlerle çalışmaya başlamadan önce Google arama sonuçlarında ilk 50 sayfada bile yer almayan sitemiz, sizlerin yaptığı başarılı çalışma sonucunda çok kısa bir sürede 1. ve 2. sayfalarda yer almaktadır. Bu başarılı çalışmalarınızdan dolayı tüm ekibinize teşekkür eder, çalışmalarımızın devam etmesini temenni ederiz.
  Saygılarımızla.
  Kombassan Holding - Bera Otel

 

 • İlk etapta sizlerle tanışmadan önce yaptığımız ön araştırma sonuçları, Kaan bey in çıkartmış olduğu kitaplardan aldığımız akademik bilgiler ve daha sonrasında başlattığımız çalışmalar boyunca gösterdiğiniz profesyonellik ve ekip çalışmalarınızın da realitede sonuca dönüşmesi bizi bu zamana kadar sizlerle alakalı ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha teyit ediyor.
  Bunun yanında ticari hayatınızda ki dürüstlük ve verdiğiniz sözlerinde arkasında durmanız bu konuda işinizi ne kadar ciddi yaptığınızın da bir göstergesi bizim tarafımızdan bir değerlendirme yaptığımızda.
  Başarılarınızın devamını dilerken sizlerle uzun süreli çalışma içerisinde olacağımızı da şimdiden belirtmek ister emekleriniz ve verdiğiniz hizmetler için bir kez daha teşekkür ederiz.
  Fatih Akıcı
 • Webtures'in genç ve dinamik ekibiyle çok iyi bir sinerji yakaladığımızı düşünüyoruz. Çalışmalarımız belirlediğimiz hedefler doğrultusunda gayet iyi ilerlemekte, markamızın gelişiminde Webtures'in de önemli payı var.
  Hatta bir tanıdığımın sitesinin SEO çalışmaları için sizi önerdim.
  Osman Ceylan
 • Merhabalar,
  Bu denli kaliteli hizmetiniz karşısında bu e-postayı yazmayı kendime bir borç bildim.
  Sanırım 19 lira bir ücret yatırdım sitenizden faydalanabilmek adına ve telefon ettiğimde pdf formatını rica ettim 10 dk içerisinde pdf formatı geldi.
  Akabinde bir soru daha sordum on dk içerisinde cevap geldi. Ne zaman elimde olur diye sordum yarın denildi ve bugün kitap geldi.
  Kargoyu açtığımda içerisindeki küçük şeyler insanı gerçekten çok mutlu oldum.Bu güzel çalışmalarınız dilerim hiç bozulmaz ki kurumsallaşmanın yolunu gerçekten çok iyi biliyorsunuz.
  Dilerim kurumsallaşarak bir çok şubenizi açarsınız çünki bizler tüketici olarak sizin gibi hizmet veren yerleri mum ışığında arar olduk.
  Bilgisayar programcısıyım ve 15 yıldır bu sektördeyim bir Hp ikincisi Microsoft'u biliyordum inanın siz üçüncü kişi oldunuz ve ben çevremdeki bütün arkadaşlarıma sizden bahsedeceğim.
  Aslında hoş sohbet konularınada bu şekilde girmiş oldunuz.Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
  Muhammet Öztürk

 

 • Merhaba. Bugün sizin bana gönderdiğiniz, Kitapları aldım. Kitaptan ek diğer hediyeler de birbirinden güzel ve ilginçti. Aldığım ilk kitaptır ki, içinde bile gerekli hediyeler var. Artık 3 adet SEO kitabım oldu. :). Ne yazık ki Türkiye'ye gidip Sizin SEO kursunuzda katılmak mali yönden, hem de diğer sorunlar yüzünden alınmıyor. Ne zaman yolum kardeş Türkiye'ye düşerse mutlaka sizin ofisinizi ziyaret edeceğim. Çok teşekkür ederim. İnşallah WEBTURES tüm dünyanın büyük şirketi olur. Bu gidişle mutlaka olacaktır.
  Elman - Baku, Azerbaijan

 

 • Kaan Bey Merhaba,
  Sorularla SEO adlı kitabınızı perşembe sipariş verdim. Bugün de elime ulaştı.
  Göndermiş olduğunuz kargo içerisindeki kurumsallığı bu denli güzel yansıtmanız bir çok firmada halen eksik olan bir husus. Öncelikle itina, hassasiyet ve müşterilere vermiş olduğunuz önem için çok teşekkür ediyorum.
  İmzaladığınız kitabınızı kütüphanemde en önemli yerde saklayacağımdan emin olabilirsiniz.
  Emekleriniz ve müşterilerinize vermiş olduğunuz değer için tekrar teşekkür ediyorum.
  İyi haftalar dileklerimle
  Selim Kacar

 

 • Merhaba Kaan Kardeşim
  Elimde bir site vardı 5-6 aydır emek veriyordum ama bir türlü 3. sayfa sonuçlarından daha öne getiremiyordum. Derken senin siteni biraz inceledim ve edindiğim bilgilere göre çalışmalara başladım ve siten üzerindeki bilgilerin güncelliğine ve doğruluğuna inandığım için sorularla SEO kitabını sipariş ettim ve geldi (şekerleri de beraberinde göndermen incelikti teşekkürler) ve çok şey bildiğimi sanardım doğru kitabında ve sitende yazdığın çok şeyi biliyordum ama benim bilgim harman gibi karışık düzensiz ve plansızdı. Kısacası kitabında edindiğim bilgiler kesinlikle ÇOK AMA ÇOK TEKNİK ve yaklaşık bir haftada edindiğim bilgileri uygulamam sonrasında bugün firma sahibi arkadaş sabah beni aradı ve teşekkür etti. 1 sorgu hariç tüm istediğimiz sorgularda site 1. sayfada.
  ÇOOOK AMAM ÇOK SAĞOLASIN KAAN KARDEŞİM ayrıca senin şu önceki kitabınıda sipariş geçecem.
  mehmet mercandağı

 

 • Özellikle rakiplerim ne yapıyor diye çok merak ediyordum :) ki tam teşekküllü bir sistem kurduğunuzu gördüm. Güzellikler dile gelsin. Çok teşekkür ederim. Hem ücretsiz hem de işlevsel,kullanışlı, çok işe yarayıcı.
  Kaan beyin "UZMANINDAN SEO" kitabının sonunda şu ifade var. Bugün kitaba göz gezdirirken okudum.
  Paylaşmak, kazanmanın en hızlı yoludur.
  Arkadaşın da dediği gibi Sektörün Öncüsü olmak bu olsa gerek.
  İyi çalışmalar.Devrim Kılıç

 

 • Merhaba Kübra Hanım,
  Webrazzi ’de gördüğüm içerik üzerine başvurduğum “Sorularla SEO” ve “Uzmanından SEO” kitapları bugün adresime ulaştı.
  Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı asıl ben sizlere teşekkür ederim. Çok faydalı olacağına eminim.
  İyi çalışmalar.Vural Kaya

 

 • Merhabalar, SEO google sıramızı  çok beğendim. Başarınızdan dolayı kutluyorum. Sizinle çalıştığımız için mutluyuz. Çalışmalarınızdaki başarılarınızın devam etmesini temenni ederiz.  ahmetakcay.com

 

 • MedyaBAF Kurumsal İletişim Merkezi olarak hizmet verdiğimiz firmaların backlink çalışmaları için smartbacklink i tercih ediyoruz. Gerek çalışanlarının özverisi, gerek çalışmalardaki etkinlikleri çok ama çok yerinde. Bir çok anahtar kelimede yapılan backlink çalışmalarının etkisini fazlasıyla hem biz, hemde müşterilerimiz gördü. Gönül rahatlığıyla, SEO 'da başarı elde etmek isteyen kurumlara tavsiye edebiliriz.
  Aybers POLAT - www.medyabaf.com

 

 • Sitemizin gelişmesinde , bilinirlilik oranının artmasında aylık SEO çalışmasının çok yardımı oldu. farklı kelimelerde çalışmaya devam ediyoruz. ekip disiplini ve çalışma raporları bildirimi gerçekten çok etkileyici. teşekkürler.
  Ibrahim Yücel

 

 • Rapor gönderimi harika çok memnun kaldım istediğim kelimelerde sitem üst sırala geldi. İlerde tekrar çalışmak istiyorum.
  Özkan Çalışka

 

 • Satın almış olduğumuz SEO hizmeti gerçekten çok başarılı sonuçlar verdi. SEO nun uzmanlarının yardımlarıyla etkili bir SEO elde ettik. Memnuniyetimiz %100 dür. + Aylık SEO yu herkese tavsiye ederim.
  Tolga Karahan

 

 • Merhaba Kübra Hanım,
  Webrazzi kampanyası dolayısıyla göndermiş olduğunuz kitap ve malzemeleri aldım, teşekkür ederim. Umuyorum çalışmalarımızda bizim için önemli bir kaynak olacaktır.
  İleride bir işbirliği imkanı olduğunda sizinle irtibata geçeceğim.
  Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
  Burak Eryasun

 

 • Çalışmadan memnunum. Şu anda sitemiz yükselişte ve 2. Sayfaya kadar ilerledik. İlerleyen günlerde ilk sayfaya kadar çıkabileceğimizi tahmin ediyorum. Yapılan çalışmaların boş olmadığını görebilmek bizim açımızdan sevindirici.
  Ayhan Haznedar

 

SEO Hocası Şikayetleri

Şu zamana kadar yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili müşterilerden alınmış en ufak bir şikayet bulunamamaktadır.

SEO Hocası Hizmetleri İle İlgili Övgü veya Şikayetlerinizi Bize İletebilirsiniz

https://www.seohocasi.com/iletisim/