Seo Hocası İnfografik

Kurulduğu günden bu yana çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeden, Türkiye’de SEO sektörünün gelişmesi için çalışan seohocasi.com siz değerli takipçilerinin de katkılarıyla dopdolu 2 yılı geride bırakıyor.

2. yılımızı doldururken, SEO Hocası’nın iki dolu yıl boyunca yaptığı paylaşımları ve çalışmaları hazırladığımız bir infografikle sizlere sunmak istedik. SEO hocası’nın infografik tasarımını kaliteli ve anlaşılır bir şekilde oluşturan Arda Ahmetgil kardeşime en içten teşekkürlerimi iletiyorum.

seohocasi.com’un domain tescilinden bugüne seohocasi.com girişimleri ve başarıları :

Bir önceki yazımız olan Basında Uzmanından Seo Kitabı başlıklı makalemizde basında SEOhocasi.com, basında uzmanından SEO ve shiftdelete tanıtımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Seo Hocası İnfografik için yorum yapabilirsiniz. (15)

 • Güner Aksan

  Hayırlısı diyelim.
  SEO Sektörü çok gelişerek dünyada ve ülkemizde global bir hal almakta, 2013 yılında SEO bizim için daha zor bir durumada gelebilir.
  Çalışmaya devam…

 • Özden Can

  hoş tasarım olmuş arda ellerine sağlık ve SEO hocası . Nereden nereye….

 • samet

  bildiğim neredeyse tüm SEO bilgilerini sizin sayenizde öğrendim açıkcası artık başka yerde okuduğum yazılara itimat etmiyorum ,ben ne gazete ne dergi ne kitap hiç birşey okumayı sevmem şöyle bir göz gezdirir geçerim ama sizin yazılarınız gayet açıklayıcı akıcı bu yüzden dolayı sıkılmadan okumaya çalışıyorum,
  videolu eğetimlerde gayet güzel
  tam bi web aşığı oldum çıktım yani

 • Fatıma Seyfi

  Hocam çok güzel bir yükseliş olmuş burda olmamızdan belli zaten 🙂
  Başarılarınızın devamını dilerim.
  Darısı başımıza artık :))

 • cemil

  Sıkı takipçilerinizdenim. Başarılarınızı kutluyor devamını diliyorum..

 • Vahide Bulgan

  Çok iyi bir derleme olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim. SEO kitabınızı daha raflara gelmeden D & R’dan sipariş etmiştim. 🙂

 • Merih

  başarılarınızın devamını dilerim, güzel işler yapıyorsunuz ve bunu hakediyorsunuz.

 • Saliha Zeynep Egeli

  Başarılarınızdan Dolayı Sizleri tebrik ediyorum Gerçekten Güzel Hizmetleriniz Ve paylaşımlarınız var Daha nice Yıllara inş.

 • Nigar İçten

  Hocam başarılarınızın devamını dilerim.

  Ben Ankara’da ikamet ediyorum ve sizin SEO kitabınızı almak istiyorum bunun için ne yapmalıyım nasıl alabılırım.

  • Kaan Gülten

   Merhaba Buradan uzmanından SEO kitabını satın alabilirsiniz.

 • Hüseyin Serkan Kanmaz

  Hocam SEO HOCASI isimli kitabınızı yeni aldım. Çok değerli bilgileriniz için size teşekkür ederim. Aldığımız SEO eğitimlerinin hiç birinin gerçekten ile yaramadığını görüyorum şimdi. Websitemi baştan aşağıya tekrar inşaa edeceğim.
  İnfografik mükemmel olmuş eklemeden geçemeyeceğim. Çok akıllıca 🙂
  Unutmadan ;
  Web sitenizde ki bilgileriniz de yapacağım işlerde bana ışık tutuyor. İlginiz, DESTEĞİNİZ ve tarafsız paylaşımlarınız için size teşekkür ederim.
  Saygılarımla.
  Mustafa ELGÜN

 • Mustafa Bora Battal

  Bugüne dek hep yabancı sitelerin başarılarını alkışlamaya alıştık. “Yabancı yapıyorsa kıymetli” diye yaklaştık. SEOHocasi kurulduğu ilk günden beri “Türk insanı da gerçekten işe yarar paylaşımlar yapabilir” kavramını zihinlere kazımayı başardı. Kaliteli içeriği, yenilikçi hizmetleri ve kâr değil gerçekten hizmet odaklı yaklaşımları sayesinde bu ekip bugün Türkiye’nin SEO alanındaki en güvenilir kaynağı haline dönüşmeyi başardı.

  Gelecek yıllarda çok daha güçlenerek değişen her algoritmada SEO’nun nabzını tutacağından emin olduğum SEOHocası’nı bugünlere kadar getirdiği için Kaan Gülten’i bir kez daha yürekten tebrik ediyorum.

  İnfografik de şahane olmuş. 5 dk gibi kısa bir süre içerisinde tüm SEOHocası geçmişini gözler önüne sermeyi başarıyor.

 • Onay Güllüce

  Tebrik ederim, umarım bu emeğin karşılığını görürsünüz..

  Sevgiler, saygılar..

  başarılarınızın devamını dilerim.

 • Halid Şenbaş

  evet SEO hocası çok kısa sürede çok güzel işler yaparak bizlere de öncülük etmiştir daha da çok güzel bilgilerle bizleri buluşturmaya devam edecektir. başarılarının devamını temenni ederim …

 • Günyol Ufuk Delice

  Hatırlatmaların olması güzel oldu.Malum son günlerde bazı yerlerde SEOhocasi.com olarak ilk sırayı kaptırmanın nedenleri tartışılıyordu.
  Rekabet güzeldir, ama tatlı rekabet ise. Başarılar dilerim…


Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE