SEO Hocası Halka Açılıyor !

SEO Hocası Halka Açılıyor !

SEO Hocası olarak yayın hayatında olduğumuz yıllar boyunca sektöre katkı sağlamak büyütmek ve hizmet vermek odaklı ilerliyorduk. Ancak ticari odağımızı büyük ölçüde yurt dışına dönüştürdükten sonra Türkiye’de sektöre maksimum seviyede katkı sağlamak için SEO Hocası’nı halka açmaya karar verdik.

3 aşamalı bir süreç ile dönüşüm gerçekleşerek SEO Hocası’nın sektörel her kelimede elde ettiği günlük binlerce trafiğin tüm ajans ve SEO uzmanları tarafından kullanılmasını ve sektörde hizmet veren her bireyin daha fazla ticaret yapmasını sağlamaya çalışacağız.

 1. SEO Ajansları sayfası ile Türkiye’de hizmet veren tüm ajanslara Alfabetik sırayla yer vereceğiz. Ayrıca başvurulara açık olacaktır.
 2. SEO Uzmanları sayfası ile Türkiye’de hizmet veren tüm şahıslara Alfabetik sırayla yer vereceğiz. Ayrıca başvurulara açık olacaktır.
 3. Blog’da tüm uzman ve ajansların kendi isimleriyle makale yayınlamasına imkan verecek, bu içeriklerin tüm SEO Hocası sosyal medya hesaplarında paylaşıp reklama çıkılarak içerik üreten kişilere ekstra ticari destek sunulacaktır.
 4. Soru Cevap sistemine herkes soru sorabilecek ve her uzman soruları kendi isimlerini yayınlayarak yanıtlayabilecektir.
 5. SEO hizmeti almak isteyen firmaların ajanslar ve uzmanlar sayfası aracılığıyla istediği kişi veya ajansa ulaşmasını sağlayacağız.
 6. Planlama aşamasında forum, portal, makale, içerik vs. gibi ekstra hizmet alanları ile bu konuda hizmet veren ve talep edenleri buluşturabilecek bir sürece girebileceğiz.

Özetle başlangıç aşamasında belirttiğimiz bu 6 maddeden başlayarak hızlıca dönüşüm sürecine giren ve her geçen gün ziyaretçilerini, bilinirliğini, sosyal medya gücünü ve reklam bütçelerini daha çok bu yapı içerisinde yer alan ajans ve şahıslara katkı sağlamak üzere kullanacağız.

Paylaşmak kazanmanın en hızlı yoludur!

Bir önceki yazımız olan Markalaştırma Stratejileri ve İtibar başlıklı makalemizde arama motorları hakkında bilgiler verilmektedir.

SEO Hocası Halka Açılıyor ! için yorum yapabilirsiniz. (7)

 • Okan Kale

  Eğer burada yapılacak olarak belirtmiş olduğunuz çalışmalar gerçekten yapılırsa Türkiye’de SEO çalışmalarının gelişmesi ve işimizin daha çok kişiye duyurulması için önemli bir adım atılmış olacaktır.

 • Sedat Aytanözü

  Bilgiyi kendisine saklayan, başarılı insanları da yerden yere vuran kişi ve firmaları gördükçe üzülüyorum. Ülkem bu yüzden böyle diyorum. Sonra sizin paylaşımcı hizmetlerinizi görüyorum ve mutlu oluyorum. Mükemmel bir ilkeniz var. Sevgi ile kalın.

 • Kanber Ekici

  Gerçekten Düşünce Yapısı ve Teknik İşleriyle Harika Olduğunuzu ve Yalnızca Kendini Düşünmeyen Bir Firma Olduğunuzu Birkez daha Kanıtlamanızdan Dolayı Tebrik Ediyor Başarılarınızın Devamını Diliyorum.

 • fatih şanlıtürk

  Ülkemizde paylaşma anlayışının azaldığı şu günlerde böyle bir adım atmak gerçekten taktire şayen. Başarılar dilerim.

 • GÖKHAN

  Kaan Bey ‘den Harika bir proje Daha gerçekten güzel bir düşünce bizde bu projenin içinde olmak istiyoruz.

 • Fevzi

  Halka açılıyor cümlesini görünce borsaya giriş yapıyorsunuz zannettim ve kesinlikle seo hocasının hisselerini alırım uzun vadede yükselir dedim. Ama siz gerçek anlamda halka açılıyormuşsunuz 🙂 Hayırlı olsun.

 • Kamil

  Bir seo uzmanı olarak yıllardır seo hocasını takip ediyorum, bizleri de içine alarak böyle bir yapı oluşturacağını hiç tahmin etmezdim valla helal olsun. benimde sağlayabileceğim bir katkı olursa lütfen iletişime geçin.


Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.