SEO FİYAT HESAPLAMA

Artık SEO Hizmetini İhtiyacınıza Göre Özelleştirebilirsiniz

Arama motorları ve kullanıcılar tarafından sitenizin SEO görünürlüğünü ön planda bulundurmak markanız açısından önemli yere sahiptir. Sektörün ve anahtar kelimelerin zorluğu Google tarafından rekabete göre belirleniyor. Her kullanıcı gibi sizlerde sitenizin görünürlüğünü ve kalıcı olarak üst sıralarda konumlandırmak istersiniz fakat rekabet derecesine göre süreçler değişkenlik gösterse bile sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek adına SEO fiyat hesaplama aracı ile yardımcı olmaktayız.

SEO Fiyat Hesaplama Kapsamı

Site içi SEO teknik kısmının çoğunluğuna yer verdiği için başlangıç olarak rakipleriniz ve en yüksek aranma hacmi olan kelimeler için çalışma başlatabilirsiniz. SEO fiyat hesaplama aracı sizlere rekabeti olan kelimeleri baz olarak, iş birliği fiyatlarını sunmaktadır.

Anahtar kelime rekabetinizi yüksek, agresif, market lideri, market & medya lideri ve sektör lideri olarak gruplar halinde belirtmekteyiz. Sitenizin anahtar kelime sayısına göre SEO uyumlu makale siparişi veriyoruz ve site içi SEO açısından destek sağlamaktayız.

SEO Fiyat Hesaplama Avantajları

Hizmetlerimizin kaliteli ve ileriye dönük yapıda oluşmasının etkisi söz konusudur. Anahtar kelime belirleme aşamasından sonra site içeriğinin güncel olması ve kullanıcıların sizden haberdar olması için Long Tail planlamasını tarafımızca gerçekleştiriyoruz. Ödeme periyodu olarak aylık, 6 aylık ve 12 yıllık olarak seçeneklerimizin yanı sıra ödeme planlarınıza göre esktra indirim avantajlarımızda bulunmaktadır.

Markanızın arama motorlarına uyumu ve organik trafik artışı için SEO fiyat hesaplama aracımızla başlangıç yapabilirsiniz.

Bizlere ulaşarak sitenizi belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeler doğrultusunda zirveye çıkartabilirsiniz.