SEO Fiyat Hesaplama

SEO Analiz Scripti

SEO analiz diye tabir ettiğimiz konu herhangi bir web sitesinin SEO açısından durumunu öğrenmek için kullanılır. SEO analizleri site içi analizler ve site dışı analizler olmak üzere iki kola ayrılır. SEO analiz scripti php kodlama dili ile yazılır, site içi ve site dışı SEO kriterlerini baz alarak web sitenizi google’nin gözünden inceleyerek size SEO puanı sunar.Doğru ve yanlış yaptığınız çalışmalarınızı bu analiz sonucuna göre inceleyerek hatalarınızı giderebilir ve daha yüksek SEO puanına sahip olabilirsiniz.

SEO Hocasının uzmanları tarafından hazırlanmış SEO analiz script örneği görseli aşağıdaki gibidir.

Eğer sizde uzmanlarımızın hazırlamış olduğu SEO analiz scriptini kullanmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Bunun dışında SEO analiz scripti indirip kullanmak veya kendi sisteminize entegre etmek isterseniz :

 

  • SEO Studio - Tools for Search Engine Optimization

Bu SEO analiz script ile bütün backlinklerinizi kontrol edebilir, rekabet oranını öğrenebilir, örümcek önizleme yapabilir, anahtar kelimelerinizi öğrenebilir ve daha bunun gibi bir çok araç üzerinden gerekli incelemelerinizi yapabilirsiniz. Diğer SEO analiz php scriptlerine göre daha detaylı bilgiler sunmaktadır.

SEO studio SEO analiz script indir.

 

  • SEO Analyzer Script

Bu SEO analiz script ile web sitenizin ön izleme görselini, domain ve hosting bilgilerini, Alexa durumunu, sosyal paylaşım oranlarınızı, google, yahoo ve bing arama motorlarının backlink sayısını, dizin durumunuzu kontrol edebilirsiniz. SEO studio kadar kapsamlı analiz sunmasa da sosyal ağ durumunu kontrol edebiliyor olması onu diğer scriptlerden ayırıyor.Günümüzde artık neredeyse sosyal medyanın SEO üzerindeki etkisini bilmeyen kalmamıştır.

 

SEO Analyzer SEO script indir