SEO 2015 E-Kitabı Çıktı!

Merhabalar,

Google’nin tüm sahip olduğu cezaları öğrenmek, hangi durumlarda hangi tür cezaların tespitini analiz etmek, cezalardan kurtulmak için çözümlenebilecek tüm bilgileri detaylı bir şekilde anlatacağımız bu E-Kitap’ta sitenizde ani bir dalgalanma hissedildiğinde ne tür işlemlerin yapılacağı yer almaktadır.

E-Kitap'ta iki farklı konu yer almaktadır.

  1. Eşsiz SEO önerileri ve tavsiyeleri
  2. Filtre tespit ve çözümleri

1- Eşsiz SEO önerileri, bir web sitesini en iyi, en kaliteli ve zengin içeriğe sahip olabileceğiniz kurallar, fikirler ve anektotlar bulunmaktadır. Bu unsurlar içerisinde siteniz için gerçekleştirebileceğiniz, Google için değerli olarak gösterilen, İnternet dünyasında faydalı olarak işaretlenebilecek sitelerden biri olacağınız 50 altın değerinde madde bulunmaktadır.

2- E-Kitapta bahsedeceğimiz ceza türlerinden (Ceza tam anlamıyla “Penalty” olarak adlandırılmaktadır. “Filtre” diye bir ceza yoktur, filtre tam olarak cezaya verilen isimdir. Başlı başına bir unsuru ya da hedefi kapsamamaktadır);

  1. Google Bomb
  2. Sandbox
  3. Manuel SPAM
  4. Tam SPAM (Deindex)
  5. Cloaking
  6. Çeviri
  7. DMCA Unlist (Bilgi)

Konuları yer alacaktır. Ayrıca alt maddelere ayrılmış konu başlıklarıyla da tüm cezalara ayrılmış fikirleri edinebilirsiniz.

SEO 2015 kitabına https://www.seohocasi.com/seo-2015-kitabi/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu E-Kitabın oluşturulmasında katkı ve desteğini veren WEBTURES kurucu ve yönetim kurulu başkanı olan Kaan GÜLTEN’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım…

11 Mart 2015, 19:06
SEO Hocası