SEO Fiyat Hesaplama

Rusça SEO

İnternet sitelerinin hedef kitlesi tarafından yapılan arama sorguları sitelere girecek ziyaretçi sayısını belirlemektedir. Siteler bu kelimeler üzerinde ne kadar otoriter olursa o kadar çok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Bu zorlu rekabet dalında yapılan işlemler bütününe ülkemizde arama motoru optimizasyonu dense de küresel anlamda SEO olarak anılmaktadır.

Rusça SEO

Tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Rusya kaynaklı yayın yapan internet sitelerinin de SEO çalışmalarına ihtiyacı vardır. Unutmayın sitenizin hedef kitlesini oluşturan arama sorgularında sağlayacağınız otorite size daha fazla ziyaretçi olarak geri dönmektedir.

Rusya’nın İnternet Teknolojilerine Yaklaşımı

Rusya özellikle mobil internet kullanımında listede ilk üçte yer almaktadır. İnternet kullanımının %21,7’si mobil internet ile sağlandığını düşündüğümüzde aslında ne kadar büyük bir kullanıcısı kitlesi olduğu daha net ortaya çıkıyor. 2014 yılında 144 milyona ulaşan nüfusun %61,4’ü aktif olarak interneti kullanıyor.

Rusya aynı zamanda Avrupa ülkeleri arasında en büyük e-ticaret pazarına sahip ülke olarak yorumlanıyor. 8 Milyar Euro’luk e-ticaret hacminin bulunması da firmaların bir an önce harekete geçmesinin asıl sebebini gösteriyor.

Rusya’da SEO’nun Size Kazandıracakları

Marka bilinirliği açısından önemli bir faktör olan SEO aynı zamanda online itibar yönetimini de bünyesinde barındırmaktadır. Arama motorları ile dost siteler yetiştirmeniz, sitenizi ziyaretçiler ile ödüllendirecektir.
Rusça arama sorguları üzerinden kazanacağınız ziyaretçiler sitenizin popülerliğini arttıracağı gibi, alacağınız geri dönüşler ile rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacak.

SEO Hocası Yanınızda!

Rusça dilinde hizmet veren siteler için özel olarak oluşturulmuş SEO planlaması ile sitelerinizi Rusya kökenli arama motorlarına uyumlu hale getirmektedir. Ülkemizde faaliyet gösteren internet sitelerinin yükseliş başarısını aynı şekilde Rusça siteler içinde uygulamaktayız.

Sitelerin daha yüksek sıralamalara sahip olması adına yaptığımız çalışmaların kaynağında, arama motoru davranışlarını analiz edebilme, doğru şekilde yorumlama ve buna uygun planlar oluşturmamız başarının kaçınılmaz olmasını sağlar.

Rusça SEO Çalışmasına Başlarken ;

Sitenizin Rusya tabanlı arama motorlarındaki durumu analiz edilir. Hedef kitlenizi oluşturan ziyaretçilerin arama davranışları belirlenerek sitenize en yüksek geri dönüşü sağlayacak sorgular belirlenir.

Rakip analizleriniz ile sitenizin verileri karşılaştırılarak, sorgular üzerindeki otoritenizi arttıracak site içi ve site dışı SEO teknikler belirlenir. Belirlenen işlemler takım çalışması halinde bölünerek uygulanır. Sitenizin sorgular üzerindeki sıralaması yükselişe geçer.

Başarıyı Ertelemeyin!

Rusça SEO çalışmalarını ertelemeniz aynı zamanda başarınızı da ertelemenizdir. Dilerseniz aşağıdaki teklif formumuzu doldurarak başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.