Plus SEO

Plus Seo Çalışması

Grup anahtar kelimelerde düzenli çalışmanın yürütüldüğü metottur. Bu çalışma kapsamı, firma bünyesinde maaşlı bir SEO uzmanı çalıştırıyormuş şeklinde değerlendirilebilir. Ancak firma bünyesinde maaşlı SEO uzmanı çalıştırmaktan çok daha avantajlı bir çalışma düzenidir.

Plus SEO Çalışması

Öncelikle maliyet açısından inceleyecek olursak, günümüzde aylık 2.500 – 3.000 düzeylerinde başlayan bir SEO uzmanı maaşına kıyasla daha ekonomiktir. Özellikle sektörde henüz bu konuda uzmanlaşma sağlanamamışken, firmaların varlığını oluşturan web sitelerini bilgi düzeylerini tam olarak analiz ve kontrol edemeyeceğiniz SEO uzmanlarına emanet etmek riskli bir durumdur.

Webtures bünyesinde bulunan 21 kişilik uzman kadro ile firmanıza ait bir SEO departmanı gibi hizmet alabilirsiniz. Bu sayede işinizi bu sektörde en uzman ve bilgili kişiler yönetecektir. Bu çalışma verimini arttırırken aynı zamanda maliyetlerinizi de azaltacaktır.

Plus SEO Çalışması Fiyatlandırma

Yukarıdaki fiyatlandırmaya göre bir SEO uzmanının kapasitesini aşacak 30 anahtar kelimelik bir çalışmayı SEO uzmanı maaşından daha uygun bir ücretle, sektörde en deneyimli firma tarafından bir ekip çalışması olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Plus SEO Çalışması

Aylık düzenli çalışma formatında, net hedef saptanamaz, aylık yapılacak düzenli çalışmalara göre bir bütçe planlaması yapılır ve bu çalışmalara göre aylık performans değerlendirmesi yapılır. Bu sayede firma bünyesinde çalışan elemanın size bir garanti veremeyeceği gibi bu çalışma şeklinde de hedef garantisi almanız mümkün olmayacaktır. Ancak her ay bir önceki aydan daha iyi konumda olacağınızın garantisini veriyoruz ve ilerleme sağlanamayan kelime olursa ilerleme sağlanana kadar ücretsiz çalışıyoruz.
Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE