Mobil Uygulama Geliştirme

İş hedefleriniz doğrultusunda strateji oluşturulur. Aşağıdaki hizmetler, bir dizi ortak amaç için SEO'ya nasıl yaklaştığımızı açıklar.

Mobil Uygulama Geliştirme
Mobil Uygulamaları Müşterilerimiz İçin Geliştiriyoruz!
Android Uygulama Geliştirme

Materyal tasarımı ve kurumsal düzeyde mobil güvenlik konusunda derinlemesine bilgi ile desteklenen son derece özelleştirilebilir uygulamalarla sadık bir kitle kazanın. Tüm ekranlarda net düzenler ve yolculuklarla birleşik bir deneyim oluşturmanıza yardımcı olalım veya kullanıcıyı son derece sürükleyici VR deneyimleriyle şaşırtalım.

iOS Uygulama Geliştirme

Giyilebilir ürünler, saatler, akıllı TV'ler, arabalar ve evler de dahil olmak üzere tüm Apple ürün yelpazesi için kurumsal ve tüketici iOS uygulamaları tasarlıyoruz. Apple’ın İnsan Arayüz Yönergeleri’ne ve kendi en iyi uygulamalarımıza sıkı sıkıya uyarak, mükemmel mobil uygulamalarla benimsenmenize ve kullanıcı memnuniyetini sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Cross-platform uygulama geliştirme

Platformlar arasında giderek geliştirme ve bakım maliyetlerinizi azaltın ve pazara sunma süresini hızlandırın. TCO odaklı yaklaşımımız ve paylaşılan bir iOS ve Android kod tabanı, kullanıcı cazibesinden ödün vermeden işletim sistemlerinin ve cihazların etkili bir şekilde bölünmesini sağlar.

Analiz

Beyin Fırtınası

Pazar Araştırması

Son Kullanıcı Araştırması

Önceliklendirme

UX ve UI Tasarımı

Mockup Tasarımı

Kullanıcı Araştırmasını Test Et

sadeleştirme

Konsept tasarımı

Son tasarım

Geliştirme

iOS Uygulama Geliştirme

Apple Watch Uygulama Geliştirme

Apple TV Uygulama Geliştirme

Android Uygulama Geliştirme

MacOS Uygulama Geliştirme

Testing

Entegrasyonu

Back-end Analizi

API Geliştirme

Test Ortamı Hazırlama

Push Notification Entegrasyonu

Bakım

SLA

Kullanıcı İşlemi İzleme

Hata düzeltmeleri

İyileştirmeler

Analiz ve İzleme

Crash Raporlaması

Olay Tabanlı İzleme

Sistem Tabanlı İzleme

Uyarılar ve Bildirimler

Analitik Araçları

Mobil Uygulama Geliştirme 1

iOS Uygulama Geliştirme

Apple platformu için iOS, watchOS macOS ve tvOS içeren 330+ uygulama geliştirdik ve sunduk. Müşterilerinize odaklanan uygulamalar oluşturmanıza yardımcı oluyoruz ve App Store'da bunu trend haline getiriyoruz. Şirket içi veya MDM'ler sunmaya odaklanan Business / Enterprise uygulamalarınızla gizliliğinizi korumanıza yardımcı oluyoruz.

Uzmanlığımız;

Özel İşletme uygulamaları

E-ticaret uygulamaları

Sosyal Ağ uygulamaları

Canlı İzleme uygulamaları

Giyilebilir ve Sağlık uygulamaları

Artırılmış Gerçeklik - IOT - Yapay Zeka uygulamaları

Android uygulama geliştirme

Kullanımı kolay, sezgisel, uyarlanabilir ve Android tasarım yönergelerine uygun olarak oluşturulmuş Android uygulamaları geliştiriyoruz. Google geliştirici sertifikalı geliştiricilerimizle, Android TV ve giyilebilir cihazları dahil etmek için istisnasız çok çeşitli akıllı telefon ve tabletler için uygulamalar oluşturuyor ve sunuyoruz.

Uzmanlığımız;

Java, Kotlin kullanarak Yerel Android Uygulama Geliştirme

Sosyal Ağ Android Uygulama Geliştirme

Cross-Platform Android Uygulama Geliştirme

Android Uygulaması UI / UX Tasarımı

IOT uygulama geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme 2
Mobil Uygulama Geliştirme 3

Hybrid Uygulama Geliştirme

Hybrid mobil uygulama geliştiricileri ekibimiz, en yeni ve popüler hybrid uygulama çerçevelerini kullanarak sağlam çapraz kanal mobil uygulama geliştirme işlemini gerçekleştirmektedir. İster çapraz kanal MVP'leri ister mobil uygulama gereksinimlerinin daha basit kod yönetimi ve bakımı isteyen bir işletme olun, hybrid çerçeve tabanlı uygulamalar uygun bir alternatiftir. Ekibimiz React Native, Xamarin, Flutter ve Ionic gibi açık kaynaklı ve tescilli hybrid çerçevelerde uzmanlığa sahiptir.

İhtiyaçlarınıza yönelik Mobil Uygulama Geliştirme Hizmeti
Mükemmel kullanılabilirlik

Beklentileri aşan, mobil deneyimi olan kullanıcıları memnun edin. Kolay katılımdan sezgisel navigasyona kadar, müşteri memnuniyetini artırmak ve dönüşümleri artırmak için ziyaretçileri özenle hazırlanmış bir yol boyunca yönlendirin.

Zengin özellikler

Kullanıcılarınıza bekledikleri şeyi ve daha fazlasını verin. Sorunsuz kimlik doğrulamasından uygulama içi ödemelere ve video konferansa, sosyal medya paylaşımına kadar, ana ekranda görüntülenen özelliklerle dolu bir mobil uygulama sunma konusunda uzmanlığa sahibiz.

Yüksek performans

Minimum kaynak tüketimi için optimize edilmiş pürüzsüz, yüksek hızlı mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Esnek ve yüksek performanslı bir arka uç tarafından desteklenen mobil çözümünüz, 100.000'den fazla eşzamanlı kullanıcıyı kolaylıkla ele alacak şekilde ölçeklendirilir.

Sağlam güvenlik

Güvenli ancak sürtünmesiz mobil deneyimler sunarak kullanıcıların güvenini kazanın ve benimsemeyi artırın. Mobil uygulamanıza güven aşılamak için biyometrik kimlik doğrulama, iki adımlı doğrulama, veri şifreleme ve gelişmiş risk analizinden yararlanın.

Yeni yetenekler

Yeni nesil verimlilikleri etkinleştirmek ve kullanıcıları fırtınaya çekmek için en son teknolojilerden yararlanın. Gerçekçi bir AR deneme özelliği ile alışveriş yapanların ilgisini çekin, stajyerlerin sanal ameliyatlar yapmasını sağlayın veya perakendecilere CV odaklı mağaza içi envanter takibi ile güç verin.

Tüm ekranlarda görünüm

Görünüm ve histen ödün vermeden platformlar arasında tutarlı mobil deneyimler sunun. Hiper kişiselleştirilmiş içerik önerileri ve daha iyi ticari fırsatlar sağlayan akıllı anında kullanıcı arayüzü özelleştirmeleri için çok platformlu ön uç uzmanlığımızdan yararlanın.