Google ADS Reklamları

İş hedefleriniz doğrultusunda strateji oluşturulur. Aşağıdaki hizmetler, bir dizi ortak amaç için SEO'ya nasıl yaklaştığımızı açıklar.

Google ADS Reklamları
Google ADS Reklamları 1

Google ADS uzmanlarının ücretli pazarlama kampanyalarınızı başarılı hale getirmesine izin verin!

Sitenize dönüşüm (satın alma, potansiyel satış, hedef tamamlama) sağlayacak anahtar kelimeleri hedefleyen Google AdWords (şimdi Google Ads) hesabınızı yönetiyoruz. Yüksek düzeyde odaklanmış anahtar kelime araştırması, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan nitelikli müşteriler elde etmek için en uygun maliyetli yaklaşımı belirlememize yardımcı olur. Çeşitli araştırma araçları ve teknikleri sayesinde, satış veya potansiyel satış başına hedef maliyetinizi karşılamaya odaklanmış etkili ücretli arama kampanyaları geliştiriyoruz.

Sağlam Temel Oluşturmak İçin Anahtar Kelime Araştırması

Teklif verilebilecek en iyi anahtar kelimeleri belirlemek, başarılı bir kampanyanın temelini oluşturmaktadır. Kapsamlı anahtar kelime araştırması ve rakip araştırmamız, tam olarak hangi anahtar kelimelerin en iyi YG sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirlememize yardımcı olur.

Rakip Kampanya Analizi

Rakiplerinizin Google ADS kampanyalarını nasıl yapılandırdıklarını anlamak büyük bir rekabet avantajı sağlamaktadır. Sizlere teklifler, harcamalar ve açılış sayfaları hakkında bilgi vereceğiz.

Kampanya Oluşturma ve Reklam Kopyası Oluşturma

ADS kampanyalarınızı oluştururken, reklam metni oluşturacağız ve tüm ayarlarınızı yapılandıracağız. Mümkün olan en yüksek dönüşüm oranlarına ulaşmak için birden çok reklam varyasyonu oluşturacak ve değiştirilecek.

Açılış Sayfası Tasarımı ve Geliştirilmesi

Tam bir şirket içi tasarım ve geliştirme ekibi ile, size doğru yönde rehberlik edebilir ve üçüncü taraflara ihtiyaç duymadan yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfalarını yürütebiliriz.

Detaylı Raporlama ve Aylık Toplantı

Her ay ve gelecek ay için ne yapıldığını ve planın ne olduğunu ayrıntılı bir şekilde rapor edeceğiz. Ayrıca ekibimiz, sizin ekibinizle bir inceleme görüşmesi planlayacaktır.

Google ADS Kampanya Yönetimi Nasıl Çalışır?
Ücretli Kampanya Analizi ve Uygulaması

Yerleşik bir Google ADS hesabıyla, en iyi performansı gösterenleri bulmak için geçmiş verilerini analiz edeceğiz ve diğer bölümleri de benzer şekilde performans gösterecek şekilde uyarlayacağız. Ardından, teklif seçeneklerimizi, anahtar kelimeleri, reklam metnini ve hedef bağlantılarını hedeflerimize uygun olacak şekilde değiştireceğiz. Amaç, harcanan dolar başına mümkün olduğunca çok olası satış ve / veya satış sağlamaktır.

Dönüşüm İzleme ve YG Analizi

Raporlarımız, hangi anahtar kelimelerin olası satış oluşturduğunu ve hangilerinin satış yapmadığını gösterir. En iyi çalışan anahtar kelimelere odaklandığımızdan ve belirli kelime öbeklerini hedeflediğimizden emin olmak için bunu izliyoruz.

Arama Ağı Reklamcılığı

Büyükleri, reklamları ve anahtar kelimeleri, sitenizde en fazla etkileşime girecek trafiği en iyi yansıtacak şekilde ayarlamak için arama ağı reklamlarınızın ilerlemesini ve katılımını izliyoruz.

Reklam Varyasyonu ve Testi

Hangi reklamların en yüksek tıklama ve dönüşüm oranlarına yol açtığını belirlemek için birden çok reklam A / B test yöntemleri kullanılarak test edilir. Ayrıca açılış sayfaları geliştireceğiz, varyasyonları kopyalayacağız ve hangisinin daha iyi çalıştığını test edeceğiz.

Aylık bakım

Hangi alanların iyileştirilebileceğini belirlemek ve kampanyanın sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmak için hesabın tüm yönleri her ay incelenecektir. Sonuçları iyileştirmek için negatif anahtar kelimeler ve anahtar kelimelerinizde sürekli değişiklikler yapılacaktır.

Google ADS Reklamları Sunan Şirketin Sunması Gereken Hizmetler:

Anahtar kelime araştırma ve planlama

Bütçe analizi

Rakip inceleme

Açılış sayfası oluşturma ve optimizasyonu

Google ADS kampanyası oluşturma

Google reklam metni oluşturma ve test etme

Dönüşüm oranı analizi

İçerik incelemesi

Google Analytics incelemesi

Anahtar kelime teklif ayarlamaları ve daha fazlası.

Google ADS Reklamları 2
Google ADS Reklamları 3

Nihai hedefimiz, şirketinizin akıllıca harcama yapmasını ve aylarca kârlı büyümesini sağlayan yüksek bir YG (yatırım getirisi) içeren bir kampanya oluşturmaktır. Hesabı manuel olarak inceleme işlemi, çok fazla harcama yapmamanızı ve reklamlarınızın her zaman dönüşüm için en uygun konumda gösterilmesini sağlar. Sürecimiz boyunca web sitenizin PPC aracılığıyla başarılı olmasının ve karlılık arttıkça kampanyayı büyütmenin anahtarını keşfedeceğiz. Hedefler ve sonuçlar ile aynı sayfada olduğumuzdan emin olmak için sizinle birlikte çalışıyoruz ve her ay konferans görüşmeleri yapıyoruz.