Gelecekte SEO Nasıl Olacak – Kaan Gülten Video Sunum

Webtures ekibi olarak 23 Mayıs’ta düzenlenen Mobil Etkinlik’te hem sponsor hem de konuşmacı olarak yer aldık. Web dünyasının parlayan yıldızı mobili her yönüyle ele alan etkinlikte SEO Hocası ve Webtures Kurucusu Kaan Gülten’de SEO, SEO’nun gelişimi ve mobil SEO konulu sunumlarını gerçekleştirdi. Etkinliği kaçıranlar videoyu bu yazıdan izleyebilirler.

Kaan Gülten'in Mobil Etknlikte Gerçekleştirdiği SEO Sunumunu İzleyebilirsiniz.

Posted by Kaan Gülten on 11 Haziran 2015 Perşembe

Gelecekte SEO Nasıl Olacak – Kaan Gülten Video Sunum için yorum yapabilirsiniz. (7)

 • Rıza Uyanık

  SEO sadece anahtar kelimelerle değil, yazılacak özgün içeriklerle sosyal medyadan müşterilerin ilgisini çekmek gerekiyor.

 • Hakan Duman

  Çok ilham vericii. Devamı gelecek mi?

 • Oğuzhan

  Güzel konulara değinmişsiniz Kaan Bey, özellikle mobil seo’nun ne kadar büyük bir güce sahip olduğunu söylemeye gerek kalmadı. Biraz geç gördüm etkinlikteki videonuzu ama eminim katılmış olsaydım kesinlikle ayakta alkışlardım sizi. Başarılarınızın istikrarını dilerim.

 • Gökhan Şahin

  Bu faydalı bilgiler için çok teşekkürler hocam. Gelecekte seo nasıl yapılır sorusuna verdiğiniz örnekler gayet yerinde ve anlaşılır olmuş. Sunumun en kilit kısmı o verilen harika örnekler.

 • Bengül Toker

  Mobil kullanım oranının her geçen gün arttığını düşünürsek bundan sonraki süreçte tüm adımlarımızı da buna yönelik olarak atmalıyız. Kaan Gülten’in özellikle üzerinde durduğu mobil tarafında ki en önemli iki konu hız ve kullanıcı deneyimidir. Daha detaylı bilgi için videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

 • Mehmet kaya

  Tesadüfen karşıma geldi video müzik dinleyecekken reklam geldi sonuna kadar dinledim ve ilk defa size ait bir video izledim. İçinde işime yarayacak 1-2 yer geçti özellikle iki ismi olan iller kısmı çok güzeldi. Bu arada mail adresim yazıyor o hediye edilen kitaptan bende istiyorum.

 • Hasan

  Ses ve görüntü senkronizasyonu mevcut. Düzeltirseniz seviniriz. Bu tür parlaşımlar önemli. Teşekkürler.


Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE