SEO Fiyat Hesaplama

Gelecekte SEO Nasıl Olacak – Kaan Gülten Video Sunum

Webtures ekibi olarak 23 Mayıs'ta düzenlenen Mobil Etkinlik'te hem sponsor hem de konuşmacı olarak yer aldık. Web dünyasının parlayan yıldızı mobili her yönüyle ele alan etkinlikte SEO Hocası ve Webtures Kurucusu Kaan Gülten'de SEO, SEO'nun gelişimi ve mobil SEO konulu sunumlarını gerçekleştirdi. Etkinliği kaçıranlar videoyu bu yazıdan izleyebilirler.

Kaan Gülten'in Mobil Etknlikte Gerçekleştirdiği SEO Sunumunu İzleyebilirsiniz.

Posted by Kaan Gülten on 11 Haziran 2015 Perşembe

SEO Hocası
SEO Hocası
12 Haziran 2015

Gelecekte SEO Nasıl Olacak – Kaan Gülten Video Sunum için Yorumlar

 • Rıza Uyanık
  Rıza Uyanık 7 Kasım 2016, 09:02

  SEO sadece anahtar kelimelerle değil, yazılacak özgün içeriklerle sosyal medyadan müşterilerin ilgisini çekmek gerekiyor.

 • Hakan Duman
  Hakan Duman 7 Kasım 2016, 08:58

  Çok ilham vericii. Devamı gelecek mi?

 • Oğuzhan
  Oğuzhan 7 Kasım 2016, 08:54

  Güzel konulara değinmişsiniz Kaan Bey, özellikle mobil seo’nun ne kadar büyük bir güce sahip olduğunu söylemeye gerek kalmadı. Biraz geç gördüm etkinlikteki videonuzu ama eminim katılmış olsaydım kesinlikle ayakta alkışlardım sizi. Başarılarınızın istikrarını dilerim.

 • Gökhan Şahin
  Gökhan şahin 7 Kasım 2016, 08:52

  Bu faydalı bilgiler için çok teşekkürler hocam. Gelecekte seo nasıl yapılır sorusuna verdiğiniz örnekler gayet yerinde ve anlaşılır olmuş. Sunumun en kilit kısmı o verilen harika örnekler.

 • Bengül Toker
  Bengül Toker 7 Kasım 2016, 08:45

  Mobil kullanım oranının her geçen gün arttığını düşünürsek bundan sonraki süreçte tüm adımlarımızı da buna yönelik olarak atmalıyız. Kaan Gülten’in özellikle üzerinde durduğu mobil tarafında ki en önemli iki konu hız ve kullanıcı deneyimidir. Daha detaylı bilgi için videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

 • Mehmet kaya
  Mehmet Kaya 8 Ağustos 2015, 00:16

  Tesadüfen karşıma geldi video müzik dinleyecekken reklam geldi sonuna kadar dinledim ve ilk defa size ait bir video izledim. İçinde işime yarayacak 1-2 yer geçti özellikle iki ismi olan iller kısmı çok güzeldi. Bu arada mail adresim yazıyor o hediye edilen kitaptan bende istiyorum.

 • Hasan
  Hasan 1 Ağustos 2015, 16:32

  Ses ve görüntü senkronizasyonu mevcut. Düzeltirseniz seviniriz. Bu tür parlaşımlar önemli. Teşekkürler.

Gelecekte SEO Nasıl Olacak – Kaan Gülten Video Sunum için Cevap Yaz

Benzer SEO Yazıları