SEO Fiyat Hesaplama

Garantili SEO

Garantili SEO Kavramı

SEO çalışması adı altında kullanılan bazı sloganlar garantili SEO kavramının daha fazla yayılmasına neden olmuştur. Mantıken bakıldığında bir hizmeti veya ürünü kendi bünyenizde oluşturuyorsanız buna dayalı tüm garantileri verebilirsiniz. Fakat SEO kavramında Google sizin iş ortağınız olmadığından dolayı böyle bir garantili SEO çalışması sadece umut tacirliğine benzetilmektedir.

Google tarafından sağlanan sıralama algoritmaları kesinlikle herhangi bir üçüncü taraf şirket/kişi tarafından müdahaleye açık değildir. Aslında bu verilen garantili SEO hizmeti, bir araba aldığınızda bunun hiç kaza yapmayacağının garantisini vermek kadar mantıksız olabilmektedir. Sonuç itibariyle Google sadece kendi algoritmaları ile sıralamaları belirlediği için dışarıdan bir müdahaleye maruz kalmamaktadır.

Olması gereken ise yükselme garantisidir. Eğer bir SEO çalışması yapılıyor ise ve doğru teknikler uygulanıyorsa yükselme sağlanır. Webtures, bünyesi dâhilinde yapılan SEO çalışmaları için 1. Sıra garantisi vermese de birçok projesinin ve çalışmasının başarıya ulaştığı, 1.sayfa ve 1.sıralarda yer aldığını görebilirsiniz. Webtures, üst sıralarda yer almanın gerekliliklerine son derece hakim olmasına rağmen sadece etik anlayış sebebiyle bunu garanti olarak sunmamaktadır ancak bu başarı için gereken tüm emeği vererek çalışmaları bu yönde yürütmektedir.

Burada akıllara takılan bir soru şu olabilir. Madem bu başarıya ulaşabiliyorsunuz neden garantili SEO hizmeti vermiyorsunuz?

Yazımızın başında dediğimiz gibi Google çözüm ortağımız olmadığından dolayı sürekli yenilenen algoritmalarını yakından takip etmemiz bizi başarıya ulaştırıyor. Sahip olduğunuz güçlü altyapımız sayesinde sitelerinize etkili referans noktaları oluşturabilmekteyiz.

Aşağıdaki linkten SEO çalışması adına bizi tercih eden sektörünün öncü firmalarını görebilirsiniz.

https://www.seohocasi.com/referanslar/

Webtures girişimi olan SEOhocası sayesinde aylık SEO çalışması %100 yükselme garantisi ile müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Eğer ki sitenizde bulunduğu pozisyondan bir ilerleme sağlanamazsa Webtures olarak ilerleme yaşayana kadar ücretsiz olarak çalışmalarına devam ettirmektedir. Yani “SEO Hocası ile yükselmek bu kadar garantili aslında…”

WEBTURES AZ ZAMANDA NELER BAŞARDI?

- SEO alanında en çok içerik üreten firma oldu.
- 8,000 adetlik “Uzmanından SEO” kitabı ile SEO adına en çok satın alınan kitap oldu.
- Sektördeki en çok basılı ve yazılı kaynağı bünyesinde bulundurdu.
- SEO anahtar kelimesinde en istikrarlı ve stabil şekilde sıralamalarda kalarak pozisyonunu korudu.
- SEO ile ilgilenen kişilere eşsiz SEO araçları ile sektörün gelişmesine yardımcı oldu.
- Kendi alanında en çok takip edilen ve ziyaret sayısı olan site olmayı başardı.

HİZMETLERİMİZ İLE TANIŞIN

Aylık SEO Danışmanlığı

Sitenize özel olarak plan haline getirilebilecek aylık SEO danışmanlığı paketimiz tanışma için idealdir. İşletmeler için kendi bünyelerinde bir SEO uzmanı istihdam etmesi aylık yükselme garantili SEO çalışması baz alındığında daha yüksek maliyetler çıkarabilir. Fakat Webtures ailesi 11 kişiden oluşan deneyimli kadrosu ile iş gücünü arttırarak sizi başarıya daha hızlı bir şekilde ulaştırabilir. Mali açıdan baktığımızda da sanki işletmenize özel bir SEO Departmanı sahibi olmanız daha düşük maliyetler çıkaracaktır.

4 Aylık SEO Çalışması

Dört ay gibi uzun sürecek bir SEO çalışması istiyorsanız bu paket içeriği siteniz için bir alt yapı oluşturmaktadır. Koşuya başlamadan önce bir ısınma turu olarak da nitelendirebiliriz. Her paketimizde olduğu gibi yükselme garantisi ile sitenizin daha iyi sıralamalar elde etmesini sağlayabilirsiniz. Haftalık olarak yapılan raporlamalar ile sitenizin durumuna ve yükselişine şahit olacaksınız.

Maksimum 4 kelime dâhil edilebilen paketimizde %20 oranında sosyal medya paylaşımları kullanılarak sitenizi hareketlendiriyoruz. Bizi ve çalışmalarımızı tanımak adına dilerseniz başlangıç paketi olarak siteniz adına güzel bir yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

E-Ticaret SEO Çalışması

E ticaret sitelerinin yapısına özel olarak oluşturulmuş paketimizde, tamamen ürün ve hizmet satışındaki başarının yükseltilmesi baz alınmıştır. Sektörünüze özel ve alakalı sitelerde yayınlanan tanıtım yazıları ile kalıcı ve kaliteli referans noktaları oluşturmaktayız.

Ürün bazlı SEO stratejileri ile yüksek rekabet gücüne odaklı işlemler uygulanmaktadır. Maksimum 4 anahtar kelime belirleyebileceğinizin yanı sıra 12 aylık sözleşme süresi ile başarıyı garanti altına alabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı

Aylık bazda hizmet alabileceğiniz daha etkili bir SEO çalışması düşünüyorsanız 5 anahtar kelimeniz ile sektörünüzde SEO danışmanlığı hizmetimiz ile güçlü bir adım atabilirsiniz. Söktöre uygun güçlü ve yüksek aranma hacmine sahip kelimeler için ideal olan bu çalışmamız sayesinde işletmenizin internet dünyasında başarıya koşmasını sağlayabilirsiniz.

Sözleşme süresi bulunmayan bu çalışmamızda, sitenize dilediğiniz süre boyunca yatırım yaparak hedef müşterilerinize ulaşmanız sağlanır. Online destek, telefon ile desteğin yanı sıra birebir toplantılar sayesinde sitenizin SEO stratejileri, geri dönüş oranları sürekli incelenir.

Maksimum SEO

Eğer ki sektörünüzde güçlü bir SEO rekabeti varsa, sizinde güçlü bir SEO desteği almanız şarttır. Örneğin “haber”, ”otel”, ”oyun” gibi güçlü kelimelere özel bir çalışma ile sitenizin otoriter siteler ile aynı seviyede rekabet etmesini sağlamaktayız.

Limitsiz anahtar kelime belirleyebileceğiniz için sektörünüzdeki rakipleriniz incelenerek, SEO açısından sitenizin eksiklikleri giderilerek, haftalık raporlama ile sizlere sunulmaktadır. Adı üstünde olan Maksimum SEO maksimum rekabete sizi hazırlayacak güçlü bir SEO sürecidir.

Özetle, garantili SEO adı altında sıra garantisiyle sunulan ancak hiçbir gerçekçi dayanağı olmayan çalışmalara inanmayınız.

Sizler de geleceğin hâkimi internet teknolojilerini oluşturan web sitenize yatırım yaparak müşterilerinizi arttırmak, sektörünüzde otoriter olmak ve daha fazla kişinin sizden haberdar olmasını istiyorsanız, aşağıdaki linkten bizimle iletişim kurabilirsiniz.