Filtre Tespit Sistemi

Sevgili webmasterlar, seohocasi.com sizlere en kaliteli ve güncel hizmetleri vermek için kaliteli ekibiyle sürekli araştırma ve geliştirme çabasındadır. Bugün seohocasi.com bünyesine dahil ettiğimiz Filtre Tespit Sistemi ile hizmet anlayışımızın kalite ve memnuniyet odaklı olduğunu bir kez daha göstermekteyiz.

Filtre Tespit Sistemi ile, -30, -60, -90, 6. sıra filtresi, sandbox ve bomb filtrelerinin tamamını birbirinden ayırt ederek tespit etmektedir. Bu tespit sonucunda, filtreye sebep olan hatanın ne olduğu ve nasıl çözülmesi gerektiği konusunda bilgiler vermektedir.

Sistem bir yapay zeka gibi çalışmaktadır ve belirli varyasyonları da değerledirerek en olası durumu sizlere sunmaktadır.

Filtre Tespit Sistemi ile birçok webmasterın yaşadığı Google Cezalarını kolayca tespit edebilir ve kısa sürede hatayı farkedip düzelterek filtreden en az zararla kurtulabilmektedir.

Filtre Tespit Sistemi

Sadece sandbox sorgulaması yapmak için url bölümünü doldurmanız yeterlidir. Ancak Sandbox ile birlikte diğer Google cezalarını da sorgulamak istiyorsanız, düşüş yaşadığınız kelimeleri ve düşmeden önceki sıralarını yazmanız gerekir.

Filtre tespi sistemine, sitemizin menüsünden ulaşabilirsiniz.

3 Ekim 2010, 23:03
SEO Hocası