Sosyal Medya Kampüsü

ETKİNLİK BİLGİLERİ

Sosyal Medya Kampüsü

Kaan Gülten
KAAN GÜLTEN
CEO of SEO
Seo Hocası & Webtures Kurucusu Kaan Gülten bilişim sektöründe iyi yerlere gelmenin sırlarını, bilişim sektöründe hızlı ve etkili iş yapmak için gerekli olan ipuçlarını, sektöre dair ilginç başarı hikayelerini ve çok daha fazlasını bu etkinlik ile paylaşacak.

#SosyalMedyaKampüsü Kurucusu Baturay Elönü‘nün Genel Koordinatörlüğünde ve yenibiris.com ‘un sponsorluğunu üstlendiği Yeditepe Üniversitesi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı 18 Mart’ta 9.Dönemini açıyor!

Türkiye’nin önde gelen ajans ve markaların en etkili isimlerinden oluşan eğitmen kadrosu ve oluşturulan zengin ders içeriğiyle birlikte katılımcılarına profesyonel bir eğitim sunuyor.
Ünlü konuşmacılarla daha da zenginleştirilen eğitim içeriği kullanıcılara tecrübe, bilgi ve yaratıcılıklarına katkı sağlama fırsatını da veriyor.

Eğitim içeriği ve eğitim takvim kurgusu, katılımcıların en fazla verimi alabileceği şekilde planlanarak başarı olasılıklarını arttırmaları amaçlanmıştır. Eğitim süreci içerisinde katılımcılara rehberlik ve İK desteği sağlanarak, katılımcıların eğitimden doğru şekilde yararlanmaları için gerekli yönlendirmeler #SosyalMedyaKampüsü tarafından yapılmaktadır.

#SosyalMedyaKampüsü katılıcımları, birbirleriyle ve eğitmenlerle birebir sıcak temas kurarak değerli bir network ağına da sahip oluyor. Ayrıca oluşturulan mail gruplarıyla sürekli etkileşim halinde olan katılımcıların kendi aralarında paylaşımcı olmaları sağlanmakta ve eğitim süresince eğitmenlerin ders sunumları katılımcılarla paylaşılmaktadır.

Kariyer yolcuğunda network ve iş fırsatları şansını yakalayacak katılımcılar, sosyal pazarlama, marka entegrasyonu ve duruşu, sosyal medya takibi ve analizi, dijital PR stratejileri, SEO, müşteri deneyimi yaratma, sosyal medya krizlerine stratejik yaklaşım ve kriz yönetimi, marketing reklam kampanya uygulamaları, mail marketing ve bütünsel sosyal medya projesi oluşturma gibi sosyal medya iletişiminin tüm yönlerini profesyonel olarak öğrenme fırsatı buluyorlar.

Kısacası bu alanda kariyer yapmak, kariyer değiştirmek, kendini geliştirmek isteyen yönetici ve üst düzey yöneticiler ya da kurumsal iletişim, halkla ilişkiler vb. departmanını geliştirmek isteyen şirketlerin, Yeditepe Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı eğitimine katılmaları profesyonel sosyal medya ve dijital pazarlama yönetimi yapabilmeleri için doğru bir karar olacaktır.

  • Etkinlik Tarihi: 15 Nisan 2017
  • Etkinlik Mekanı: Park Dedeman Hotel Esentepe Mahallesi, Eski Büyükdere Cd. No:187, 34394 Şişli/İstanbul
  • Ücret: ÜCRETLİ