Sektöre Büyüteç 6 Kariyer Kampı

ETKİNLİK BİLGİLERİ

Sektöre Büyüteç 6 Kariyer Kampı

Kaan Gülten
KAAN GÜLTEN
CEO of SEO
Seo Hocası & Webtures Kurucusu Kaan Gülten bilişim sektöründe iyi yerlere gelmenin sırlarını, bilişim sektöründe hızlı ve etkili iş yapmak için gerekli olan ipuçlarını, sektöre dair ilginç başarı hikayelerini ve çok daha fazlasını bu etkinlik ile paylaşacak.

Türkiye’de SEO sektörünü geliştiren ve SEO Hocası olarak bilinen Kaan Gülten, Sektöre Büyüteç Etkinliği’nde!

Webtures Kurucusu&Seo Hocası Kurucusu Kaan Gülten Türkiye’de SEO sektörünü, başarılı olmanın zorluklarını, SEO ve kullanıcı deneyiminin önemini, dijital medyanın dinamiklerini ve çok daha fazlasını Sektöre Büyüteç katılımcıları ile paylaşacak.

Sektöre Büyüteç Etkinliği Nedir?

Sektöre Büyüteç Kocaeli’de düzenlenen, 48 katılımcı ve 48 saat konsepti ile her yıl çeşitli sektörlerde, çeşitli konularda, alanında uzman kişilerin ağırlandığı, katılımcıların muazzam bir bilgi donanımıyla oradan ayrıldığı önemli bir seminer kampıdır.

 

Sektöre Büyüteç Etkinlik Detayları Nelerdir?

Bu yıl yine eşsiz bir bilgi donanımı sunacak olan Sektöre Büyüteç kariyer kampı, 6. Yılında E- ticaret sektörü hakkında 1-2-3 Aralık tarihlerinde Kartepe Park Otel’de muazzam bir kamp dönemi vaad ediyor. Kampta oturumlar dışında, vaka analizi eğitimi, akşamları interaktif oyun, canlı müzik gibi aktiviteler olacaktır.

Etkinlik Programı Nedir?

Etkinlik detayları ve program konuşmacıları çok yakında açıklanacaktır.

 

  • Etkinlik Tarihi: 03 Aralık 2016
  • Etkinlik Mekanı: Kocaeli Üniversitesi
  • Ücret: ÜCRETLİ