İEEE İTÜ Teknoloji Konferansı

ETKİNLİK BİLGİLERİ

İEEE İTÜ Teknoloji Konferansı

Hasan Yüksektepe
Hasan Yüksektepe
Yazılım Yöneticisi
Burag Hançer
Burag Hançer
UX Uzmanı

Dijital dünyaya bağlanın!

IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı, Türkiye ve Dünya'da teknolojinin geldiği konumu ve gelecek hedeflerini sektörün önemli isimlerinden keşfetmeyi, teknolojinin standartlarını belirleyecek mühendisleri Türkiye'den çıkarmak için inovasyonun sınırlarını kaldırarak sıradışı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Etkinliğin içeriği dijital dünya ve beraberinde gelen yeni teknolojiler olan Endüstri 4.0, Akıllı Şehirler, Otonom Sürüş, Finansal Teknolojiler, Ödeme Teknolojileri, Artırılmış ve Sanal Gerçeklik, Cloud Computing, Veri Güvenliği, Biyoteknoloji, Yapay Zeka ve Büyük Veri gibi konulardan oluşup gün boyunca süren oturumlarda bu konulara ve workshoplara yer verilecektir. Gün boyu etkinlik alanında deneyimleyebileceğiniz yeni teknolojiler, sürpriz çekiliş ve hediyeler 13 Mayıs Cumartesi İTÜ Maçka Kampüsü'nde sizleri bekliyor olacak.

UX Uzmanımız Burag Hançer ve Yazılım Uzmanımız Hasan Yüksektepe  temel SEO, kullanıcı deneyimi ve dijital pazarlama hakkındaki bilgilerini 13 Mayıs saat 14:00-16:00 arasında düzenlenecek workshop ile paylaşıyor olacak!

 

  • Etkinlik Tarihi: 13 Mayıs 2017
  • Etkinlik Mekanı: İTÜ Maçka Kampüsü
  • Ücret: ÜCRETSİZ