Girişimcilik Ve İnovasyon Dünyası İle Tanışma

Girişimcilik Ve İnovasyon Dünyası İle Tanışma » SEO Hocası

Aralık, 2017

14Arl13:0015:00Girişimcilik Ve İnovasyon Dünyası İle Tanışma

Etkinlik Detayları

''Hackquarters Pioneers Days"
Hackquarters Pioneers programıyla hedefimiz en büyüğü üniversite öğrencisi olacak şekilde 100 öğrenciyi girişimcilik, teknoloji, inovasyon ve yazılım gibi katma değeri çok yüksek alanlarda çalışmak isteyen arkadaşlarımızdan bir aile oluşturmak ve onların ihtiyacı olan yönlendirme, tavsiye, deneyim ve eğitimlere ulaştırmak istiyoruz.
Bu arkadaşlarımız kendi okullarında etkinlikler yapıyor ve 1000'lerce girişimcilik, tasarım, kodlama ve diğer yeni yetkinliklerde kendilerini geliştiriyorlar.
Hackquarters Pioneers programının 3. etkiliğiyle birlikte kendilerini girişimci olarak yetiştirmek isteyen kişiler Müşteri Geliştirme ve Dijital Pazarlama konularını ele alacaklar. Konuklarımızdan biri; Türkiye'nin en çok okunan SEO kitaplarının yazarı ve Webtures Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı'nın kurucusu Kaan Gülten olacak.
Program dahilinde her hafta perşembe günü saat 13:30'da Hackquarters ekibi tarafından önceden hazırlanmış içerikler sizinle buluşturulacak, Pioneers'a destek veren girişimciler sizin için gelip sorularınızı cevaplayacak, mentorlüklerle girişimi ya da fikri olan kişiler desteklenecek ve hatta program sonunda Hackquarters Pioneers ekibine dahil olma şansı yakalayacak!
Tecrübe paylaşımının ve fikir alışverişlerinin bol, ilham almanın kaçınılmaz olduğu bu etkinliğimizde sizi de geleceğin girişimcileri olarak etkinliğimize bekliyoruz!
Zaman: 14 Aralık 2017
Yer: Duzce Universitesi Istiklal Konferans Salonu, 81620 Yörük Köyü/Düzce Merkez/Düzce

Tarih

(Perşembe) 13:00 - 15:00

Yer

Düzce Üniversitesi

Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE